آخرین خبر از وضعیت مبهم مدیریت استقلال و پرسپولیس

این روزها شایعات زیادی پیرامون استعفای سمیعی از مدیریت پرسپولیس و جدایی مددی از استقلال مطرح می شود اما وزارت ورزش هنوز تصمیمی در خصوص این 2 باشگاه اتخاذ نکرده است.

فارس نوشت؛ این روزها شایعات زیادی پیرامون استعفای سمیعی از مدیریت پرسپولیس و جدایی مددی از استقلال مطرح می شود اما وزارت ورزش هنوز تصمیمی در خصوص این ۲ باشگاه اتخاذ نکرده است.

بعد از روی کار آمدن حمید سجادی به عنوان وزیر ورزش و جوانان شایعات فراوانی در مورد تغییرات در راس هرم مدیریتی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مطرح و حتی اسامی مختلفی در رسانه ها برای حضور در این ۲ باشگاه مطرح شده است.

این اتفاق در شرایطی رخ داده که وزارت ورزش و جوانان و حمید سجادی  تا امروز هیچ تصمیمی در مورد تغییرات در دو باشگاه نگرفته است. در باشگاه استقلال احمد مددی به ویروس کرونا مبتلا شده و تا زمانی که وی کاملا بهبود پیدا نکند جلسه هیات مدیره  ای تشکیل نخواهد شد.

اگرچه هواداران استقلال این روزها نگران وضعیت تیم خود هستند و از عملکرد مدیریت این باشگاه انتقاد دارند اما تا زمانی که اعضای هیات مدیره این باشگاه دور هم جمع نشوند و امکان برگزاری جلسات وجود نداشته باشد خبری از تغییرات نخواهد بود مگر اینکه مدیرعامل این باشگاه از شرایط کرونایی بهبود پیدا کرده و بستر برگزاری جلسات با مسئولان وزارت ورزش و اعضای هیات مدیره فراهم شود.

از سوی دیگر شایعه استعفای جعفر سمیعی از مدیریت باشگاه پرسپولیس هم چند روزی است شکل جدی به خود گرفته و این باشگاه هم وضعیت نامشخصی دارد. مشکلات مالی این باشگاه و اینکه فعلا قراردادی با کارگزاری برای تامین منابع مالی امضا نشده باشگاه پرسپولیس را به حالت ساکن در آورده اما واقعیت این است تا زمانی که استعفای کتبی مدیرعامل این باشگاه به وزارت ورزش و جوانان ارسال نشود در این مورد هم تصمیمی اتخاذ نخواهد شد.

مسئولان وزارت ورزش و جوانان اعتقاد دارند نامه رسمی از طرف مدیریت و هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به دست آنها نرسیده و اگر این اتفاق رخ دهد در آن صورت حمید سجادی در مورد مدیریت این باشگاه تصمیم گیری می کند.