آقای رئیس جمهور! اجازه ندهید بعضی رسانه ها قیم شما شوند/ تیم رسانه‌ای سازماندهی کنید

در گام اول دولت سیزدهم، شاهد بداخلاقی و ناشیگری برخی رسانه‌های حامی آن هستیم.

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:در گام اول دولت سیزدهم، شاهد بداخلاقی و ناشیگری برخی رسانه‌های حامی آن هستیم. از آنان که برای رفتن آقای روحانی آنقدر ذوق زده شده‌اند که خشم و کینه سال‌های دراز را پنهان نمی‌کنند و با درج تیتر درشت «روحانی رفت» و تداعی روزهای اول انقلاب با شعار «شاه رفت» با همان سیاهی و سبک و سیاق و یا عامل بدبختی مردم ایران رفت، ملت نفس راحتی کشید و امثال این قلم‌زنی‌های ناشیانه و خام به همه نظام و اصل انقلاب توهین می‌کنند فقط برای عقده‌گشایی از آنچه سال ۹۲ بر آنان رفت.

از زاویه دیگر قلم‌زنی برخی حامیان رسانه‌ای رئیس‌جمهور در رابطه با سیاست خارجی و تهدید حمله نظامی به کشتی‌های آمریکایی نیز به همان اندازه و شاید بیشتر به دولت آسیب می‌زند این‌ها از موضع قیمومیت و بجای آقای رئیسی می‌نویسند و در شرایطی که وی صراحتاً اعلام می‌کند بدنبال حذف تحریم و ادامه مذاکرات هستیم این‌ها قلم می‌زنند کشور به برجام و مذاکره احتیاجی ندارد. از این دست مصادیق در ایامی که هنوز کار دولت شروع نشده فراوان است و خدا می‌داند اگر جلو آن گرفته نشود تا کجا خواهد رفت.

همان سال اول دولت آقای روحانی رسانه‌های مستقل و دلسوز از ایشان خواستند تیم رسانه‌ای خود را با دقت و وسواس بیشتری سازماندهی کند ولی متأسفانه این مهم به خوبی انجام نشد و اینک نیز که بداخلاقی رسانه‌های به‌اصطلاح حامی رئیس‌جمهور جدید شروع شده و قطعاً منجر به تقویت و کارآمدی نخواهد شد باز به ایشان در ارتباط با تشکیل یک تیم رسانه‌ای حرفه‌ای و با انصاف و جذب‌کننده رسانه‌های کشور تذکر صادقانه می‌دهیم که در شلوغی مسائل آینده از یاد نرود چون عدم توجه به آن خسارت محض خواهد بود.