آیا انتقال قایدی به لیگ قطر تصمیم درستی است؟

درحالی که همه منتظر انتقال قایدی به فوتبال اروپا بودند، شماره 10 استقلال احتمالا فصل بعد در لیگ قطر به میدان خواهد رفت.

دنیای ورزش تورنتو نوشت: درحالی ه همه منتظر انتقال قایدی به فوتبال اروپا بودند، شماره ۱۰ استقلال احتمالا فصل بعد در لیگ قطر به میدان خواهد رفت.

اگر اتفاق خاصی رخ ندهد مهدی قایدی فصل آینده در استقلال حضور نخواهد داشت و فوتبالش را در لیگ قطر ادامه خواهد داد. انتقال قایدی در شرایطی رخ خواهد داد که این مهاجم هنوز با استقلال قرارداد دارد اما آبی‌ها که این روزها با مشکلات مالی فراوانی دست و پنجه نرم می‌کنند می‌خواهد با فروش این ستاره بخشی از مشکلات خود را حل کنند.

گویا مبلغ درخواستی استقلال برای قایدی طوری بوده که فقط تیم‌های قطری مایل به پرداخت آن بودند و همین موضوع زمینه‌ساز انتقال او به فوتبال قطر شده است. در این بین به نظر می‌رسد باشگاه استقلال تمام توجه خود را صرف درآمدزایی از مهاجم بوشهری کرده و پیشرفت و آینده فوتبالی او در اولویت دوم قرار دارد. اینکه قایدی در این سن راهی فوتبال قطر شود کمک چندانی به شرایط ورزشی او نخواهد کرد و بیشتر از نظر مالی برای او و استقلال خوب خواهد بود اما شاید بهتر بود او هم مانند علیرضا جهانبخش  سردار آزمون در سن پایین از همان اول راهی اروپا می‌شد تا روند پیشرفتش سریع‌تر دنبال شود.