آیا یک استقلالی علیه گل گهر حکم داده؟!

پلیس فتا هم تائید کرده 7 ایمیل از 9 ایمیل ارایه شده به کمیته انضباطی و فدراسیون جعلی بوده و خود گل گهر هم این موضوع را پذیرفته است.

پلیس فتا هم تائید کرده ۷ ایمیل از ۹ ایمیل ارایه شده به کمیته انضباطی و فدراسیون جعلی بوده و خود گل گهر هم این موضوع را پذیرفته است.

به گزارش خبرآنلاین؛ غلامرضا رفیعی مشاور حقوقی فدراسیون فوتبال سیبل پرونده جنجالی استقلال-گل گهر شده است. می گویند او کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال را تحت فشار گذاشته تا علیه گل گهر و به نفع آبی ها رای صادر کنند. نکته اینجاست کمیته انضباطی با وجود چند قاضی سرشناس، تصمیم نهایی را درباره این پرونده گرفته است. مدارک هم در پرونده مشخص بوده است. پلیس فتا هم تائید کرده ۷ ایمیل از ۹ ایمیل ارایه شده به کمیته انضباطی و فدراسیون جعلی بوده و خود گل گهر هم این موضوع را پذیرفته است. اعتراض قلعه نویی و تیمش تنها به نتیجه سه بر صفر است که جای بحث دارد. رفیعی فعلا مورد آماج انتقادها و حملات قرار گرفت. او را استقلالی می خوانند. رفیعی در دوره ای مشاور فتحی مدیرعامل این باشگاه بوده ولی در مقابل مشاور گرشاسبی در پرسپولیس و همینطور محمد دادکان در فدراسیون بوده است.