اسماعیلی به شایعات قبل از دربی پایان داد/عکس

هافبک استقلال بدون مصدومیت برای حضور در دربی پایتخت استارت زده است.

ورزش سه نوشت:هافبک استقلال بدون مصدومیت برای حضور در دربی پایتخت استارت زده است.

فرشید اسماعیلی در واپسین روزهای حضور استقلال در عربستان دچار آسیب دیدگی شد و نتوانست مقابل الشرطه عراق در آخرین دیدار لیگ قهرمانان نیز حضور پیدا کند. اسماعیلی در بازگشت اعضای استقلال به تهران هم به دلیل مصدومیت زیر نظر پزشکان کار کرد اما با صلاحدید کادر پزشکی مقابل ذوب آهن در هفته بیست و دوم لیگ برتر نیز بازی نکرد.

بعد از دیدار با ذوب آهن اما اسماعیلی به تمرینات استقلال برگشته و کارش را برای دربی دنبال می کند. درباره اسماعیلی گفته می شد با توجه به دوری طولانی مدت او از تمرینات از نظر بدنی شرایط چندان خوبی ندارد و شاید به همین خاطر نتواند مقابل پرسپولیس بازی کند اما اسماعیلی روز گذشته نشان داد این مسائل صحت ندارد.

 

اسماعیلی به شایعات قبل از دربی پایان داد/عکس

 

 

اسماعیلی به شایعات قبل از دربی پایان داد/عکس

 

دیروز فرهاد مجیدی سرمربی استقلال هم اعلام کرد که اسماعیلی مشکلی برای بازی کردن در دربی ندارد. این بازیکن نیز همچنین با انگیزه در تمرینات حضور یافت و نشان داده شرایط خوبی دارد.

هافبک باتجربه آبی ها که سابقه گلزنی در دربی را نیز دارد، حالا تلاش می کند تا نظر سرمربی را برای حضور فیکس جلب کند و بتواند توانایی های فنی اش را یکبار دیگر به رخ بکشد. او در تمرین روز گذشته نیز را استارت های سریع و شرایط خوب بدنی نشان داد انگیزه زیادی برای بازی کردن مقابل پرسپولیس دارد.