بازگشت یک پرسپولیسی به لیست تیم ملی

بازیکن پرسپولیس در پیغامی توئیتری خبر از حضورش در تیم ملی و اضافه شدن به جمع شاگردان دراگان اسکوچیچ داد.

در شرایطی که سیامک نعمتی بعد از درخشش در لیگ قهرمانان آسیا موفق شده بود در اردوی تیم ملی و جدال های تدارکاتی این تیم حاضر شود، در آستانه مسابقات انتخابی جام‌جهانی در منامه نامش در لیست نفرات مدنظر دراگان اسکوچیچ قرار نداشت.

شایعه مربوط به مصدومیت این بازیکن باعث شد تا همه این تصور را داشته باشند که غیبت نعمتی به این مساله مرتبط است که البته ساعاتی بعد از اعلام رسمی لیست تیم ملی و حضور نفرات مدنظر سرمربی تیم ملی، نعمتی در گفتگویی که با ورزش سه داشت نیز مدعی شد که از آمادگی لازم برخوردار است و غیبتش در ترکیب تیم و در جدال با ذوب آهن تنها به تصمیم کادرفنی و یحیی گل‌محمدی مربوط بود.

اکنون سیامک نعمتی در پیغامی توئیتری و شبانه و در شرایطی که با توجه به تعطیلی تمرین پرسپولیس راهی مرخصی و مسافرت به امارات شده بود، خبر از دعوتش به تیم ملی داده است. او در پیغامی با اشاره به اینکه از دوبی به تهران خواهد آمد و از تهران راهی کیش (محل اردوی تیم ملی) می‌شود، از اضافه شدن خود به لیست تیم ملی خبر داد تا در رقابت سمت راست دفاع حاضر شود.

در حال حاضر در پست دفاع راست صادق محرمی و دانیال اسماعیلی‌فر حضور دارند و دعوت از نعمتی که در دو اردوی قبلی حاضر بوده رقابت را به حداگثر خواهد رساند.

البته باید به این نکته اشاره داشت که شاید بازگشت غیرمنتظره سیامک نعمتی دو روز پیش از سفر تیم ملی، به دلیل مصدومیت یکی از بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی باشد و اسکوچیچ با دعوت مدافع راست پرسپولیس که توانایی بازی در میانه میدان و دو پست وینگر چپ و راست را هم دارد، پیشدستی کرده و جانشین او را انتخاب نموده است.

پیش از شروع اردوی تیم ملی در کیش، علی کریمی و امید نورافکن به دلیل آسیب دیدگی حضور در بازی های مقدماتی جام جهانی را از دست داده اند و احتمالا روز آینده با حضور نعمتی در تمرین تیم ملی شفاف تر می توان در مورد دلیل بازگشت این بازیکن صحبت کرد.