بازیگران مشهور طرفدار کدام تیم فوتبال هستند؟

بازیگران سینمای جهان و هالیوود، علایقی در زمینه ورزش دارند و گاهی از تیم مورد علاقه فوتبالی خود می‌گویند.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: بازیگران سینمای جهان و هالیوود، علایقی در زمینه ورزش دارند و گاهی از تیم مورد علاقه فوتبالی خود می‌گویند.

در اینجا با تعدادی از این سلبریتی ها و باشگاه های فوتبال محبوبشان آشنا می شوید.

مارک همیل

طرفداری مارک همیل به عنوان بازیگر فیلم سینمایی «جنگ ستارگان» کمی عجیب بوده است. در صفحه مجازی از وی پرسیده می‌شود که آیا او تیم «ولورهمپتون واندررز» که با نام Wolves به معنی گرگ هم شناخته می‌شود دوست دارد یا نه. اما همیل فکر می‌کند که طرفدارانش در مورد حیوان گرگ سوال می‌پرسند نه یک تیم فوتبال و در هر صورت جواب مثبت می‌دهد. اما حتی بعد از اینکه متوجه این اشتباهش می‌شود تصمیم می‌گیرد که علاقه اش به این تیم را ادامه دهد.

هیو گرانت

هیو گرانت، یکی از محبوب‌ترین ستارگان سینمایی انگلیس، طرفدار تیم فوتبال فولام است و گاهی اوقات هم در مسابقات این تیم در ورزشگاه حضور می‌کنند. در تصویری که از او می‌بینید او در کنار فابیو کاپلو، سرمربی سابق تیم ملی انگلیس در ورزشگاه الدترافورد حضور دارد.

الیجا وود

دامینیک مانهن همبازی الیجا وود که برای هنرنمایی در نقش فرودو بگینز در سه گانه «ارباب حلقه ها» شناخته می‌شود، گفته بود که آن‌ها طرفدارا تیم فوتبال منچستر یونایتد هستند. اما بعد از اینکه وود یکی از بازی‌های تیم وستهام را می‌بیند به این تیم علاقه مند می‌شوند و از آن زمان طرفدار این تیم باقی مانده است.

پاتریک استوارت

این بازیگر معروف فیلم‌های «جنگ ستارگان» چندین بار اعلام کرده از طرفدارهای تیم هادرزفیلد تاون است، چرا که از تیم‌های زادگاه اوست.

کوین کانتسر

کوین کانستر حدود دو دهه پیش وقتی برا فیلمبرداری «رابین هود» به انگلیس آمده بود، به یکی از طرفداران تیم فوتبال آرسنال تبدیل شد. علاقه او به اندازه‌ای بود که کانتسر می‌خواست در فیلم سینمایی «مجرم» در سال ۲۰۱۶ به نحوی به این تیم اشاره کند. البته این موضوع با مخالفت باشگاه روبرو شد.

کالین فرث

فرث، یکی از طرفداران سر سخت تیم آرسنال است و علاقه او به توپچی‌ها به اندازه‌ای بود که در نقش اصلی فیلم سینمایی «تب هیجانی شدید» در سال ۱۹۹۷ بازی کرد. این فیلم سینمایی بر اساس یک رمان محبوب ساخته شده و داستان آن در مورد یکی از طرفداران تیم آرسنال است که بازی‌های این تیم را در یک فصل سخت دنبال می‌کند.

جود لا

جود لا، که در شهر لندن زاده شده و سابقه دو نامزدی اسکار دارد به تیم تاتنهام علاقه زیادی دارد و بارها در تمرینات این تیم دیده شده است. او همچنین بعد از راه یافتن این تیم در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در سال ۲۰۱۰ در مصاحبه‌ای از علاقه زیاد خود به این تیم گفت.

تام هاردی

با وجود اینکه هاردی، روایتگر مستندی از شبکه آمازون در مورد تیم تاتنهام به نام «همه یا هیچ چیز» بوده، اما هنوز تیم مورد علاقه او مشخص نیست. ستاره فیلم «مکس دیوانه» هرگز به درستی اعلام نکرده که طرفدار چه تیمی است. او متولد لندن است و احتمال می رود طرفدار تیم‌هایی مثل چلسی یا تاتنهام باشد.