تا حالا با داور مسابقه‌ات ازدواج کردی؟/عکس

جف هاردفلد، بازیکن هلندی، اعلام کرد که با داور چهارم دیداری که در آن اخراج شده بود نامزد کرده است.

ورزش سه نوشت:جف هاردفلد، بازیکن هلندی، اعلام کرد که با داور چهارم دیداری که در آن اخراج شده بود نامزد کرده است.

جف هاردفلد در لیگ دسته دوم هلند برای باشگاه اف سی امن بازی می‌کند و شونا شوکرولا نیز در همین لیگ مشغول داوری است.

این مدافع چپ ۲۶ ساله در ماه آگوست سال گذشته میلادی  در جریان دیداری با اف سی ایندهوون از زمین بازی اخراج شد و این در حالی بود که شوکرولا به عنوان داور چهارم این بازی انجام وظیفه می‌کرد. تلگراف هلند خبر داده که این اولین دیدار بین این دو نفر بوده و حالا آنها در جریان سفری که به مناسبت سال نو به رم داشته‌اند، با انتشار تصاویری رابطه‌شان را علنی کردند.

شوکرولا زیر عکسی که از خودش در کنار این بازیکن در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشته نوشت:« این رابطه رسمی است.» هاردفلد نیز عکسی مشابه را در صفحه خودش منتشر کرده تا نامزدی خود با این داور ۳۰ ساله را رسما تایید کرده باشد. شوکرولا در سال ۲۰۱۷ توانست به یکی از داوران رسمی فیفا تبدیل شود و از سال ۲۰۲۰ تا به حال به عنوان داور چهارم در لیگ دسته دوم هلند فعالیت می‌کرد.

او یکی از داوران برجسته در فوتبال هلند به حساب می‌آید و در دیدارهایی از لیگ قهرمانان، جام ملت‌های اروپا و مسابقات انتخابی جام جهانی نیز حضور داشته است. هاردفلد سال گذشته به باشگاه امن پیوست و تنها چند بازی با پیراهن این تیم انجام داده است. او از زمان اخراجش از ترکیب این تیم در ماه آگوست تا به حال تنها دو بار برای این تیم به میدان رفته است.

تا حالا با داور مسابقه‌ات ازدواج کردی؟/عکس