حماس: اسرائیل جنگ دینی آغاز کرده و بهای سنگینی خواهد داد

همزمان با یورش امروز دوشنبه نظامیان صهیونیست به مسجدالاقصی و فلسطینی‌های حاضر در این مسجد که به زخمی شدن صدها تن انجامیده، جنبش حماس در اظهاراتی شدید اللحن به رژیم صهیونیستی هشدار داد.

ایسنا نوشت: همزمان با یورش امروز دوشنبه نظامیان صهیونیست به مسجدالاقصی و فلسطینی‌های حاضر در این مسجد که به زخمی شدن صدها تن انجامیده، جنبش حماس در اظهاراتی شدید اللحن به رژیم صهیونیستی هشدار داد.

به نقل از العهد،جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس امروز دوشنبه با تاکید بر اینکه حمله به مسجد الاقصی یک جنگ دینی است، اعلام کرد که دشمن صهیونیستی بهای سنگینی را پرداخت خواهد کرد.

محمد حماده، سخنگوی جنبش حماس در سخنرانی در قدس اشغالی به فلسطینی‌های ساکن قدس و اراضی اشغالی و کرانه باختری که در صحن‌های مسجد الاقصی مستقر هستند، درود فرستاد و گفت: اتفاقاتی که در مسجد الاقصی در حال وقوع است و یورش نیروهای ارتش رژیم اشغالگر به این مسجد و نمازگزارانی که در آنجا اعتکاف کرده‌اند، در واقع یک جنگ دینی است که اشغالگران به راه انداخته‌اند و این اقدامات در حقیقت دلیلی بر خوی وحشی و نازیستی رژیم اشغالگر صهیونیستی است.

حماده در ادامه از مردم فلسطین خواست در برابر این یورش پایداری کنند و تمامی داشته‌های ارزشمند خود را برای پاکسازی مسجد الاقصی فدا کرده و اجازه ندهند شهرک‌نشین‌ها به آن یورش ببرند.

سخنگوی حماس در ادامه تاکید کرد: اشغالگران هزینه سنگینی را بابت تجاوزشان به مسجدالاقصی و نمازگزاران آن پرداخت خواهند کرد.