رهایی گروگان با شلیک پلیس به متهم‌/ او با چاقو مأموران را تهدید می‌کرد

مرد شرور که با گروگان گرفتن یک موتور سوار در میدان اصلی شهر شیراز باعث ایجاد رعب و وحشت شده بود با شلیک مأموران پلیس زمین‌گیر شد.

ایران نوشت:مرد شرور که با گروگان گرفتن یک موتور سوار در میدان اصلی شهر شیراز باعث ایجاد رعب و وحشت شده بود با شلیک مأموران پلیس زمین‌گیر شد.

 سرهنگ کاووس محمدی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس در تشریح این ماجرای گروگان‌گیری که روز سه‌شنبه در میدان ورودی شهر رخ داد گفت: با اعلام گزارش مردمی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر مزاحمت یکی از اوباش با سلاح سرد در میدان «الله» شیراز بلافاصه مأموران نیروی انتطامی به محل اعزام شدند.

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد که یکی از افراد شرور و اوباش با عربده‌کشی و تهدید سلاح سرد یک راکب موتورسوار را در میدان شهر گروگان‌ گرفته و با چاقویی که در دست داشت مأموران را تهدید می‌کرد که اگر به او نزدیک شوند گروگانش را می‌کشد. معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس با بیان اینکه این کار موجب ایجاد رعب و وحشت مردم شده بود، ادامه داد: مأموران انتظامی شیراز سعی در آرام کردن متهم داشتند که وی بدون توجه به دستور پلیس قصد حمله به مأموران و سپس متواری شدن داشت بنابراین مأموران با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح پای وی را هدف قرارداده و او را دستگیر کردند.

با حضور مأموران یگان‌های ویژه پلیس گروگان‌ بدون هیچ آسیبی آزاد و متهم دستگیر شد.

وی تصریح کرد: متهم بلافاصله توسط اورژانس به بیمارستان اعزام شد و تحقیقات برای یافتن انگیزه وی از این کار ادامه دارد.