سورپلاس بهترین ایده تولد پسر، خرید لباس مجلسی و مدل مانتو

هرکسی تحمل متفاوتی نسبت به برنامه ریزی برای مهمانی دارد و برخی ها وقتی صحبت از چیدمان تدارکات می شود، استرس تمام وجودشان را فرا می گیرد.

هرکسی تحمل متفاوتی نسبت به برنامه ریزی برای مهمانی دارد و برخی ها وقتی صحبت از چیدمان تدارکات می شود، استرس تمام وجودشان را فرا می گیرد. تصور کنید جشن تولد پسر دلبندتان است و از خود می پرسید، چگونه تولد پسرم را به بهترین شکل ممکن برگزار کنم؟ در ادامه با ما همراه باشید تا یک راهنمای ساده را برای برنامه ریزی مناسب بخوانید.

 

راهنمای گرفتن جشن تولد

 

بسیاری از بچه ها با هر جشن و پایکوبی خوشحال می شوند. اما اگر شما به فکر یک جشن زیبا هستید، می توانید از این راهنما برای از قلم نیفتادن چیزی، کمک بگیرید.

چه کسانی به جشن شما می آیند؟

 

اولین چیزی که باید به آن فکر کنید این است که مهمانان جشن تولدی که برگزار می کنید، چه کسانی هستند؟ آیا بیشتر مهمانان شما کودکند؟ یا اینکه قرار است خانواده های آن ها نیز همراهشان باشند؟ با یک سرشماری ساده از مهمانان خود، می توانید برای برگزاری جشن اعم از سفارش کیک، تهیه غذا، خوراکی ها و سازماندهی فضا تدابیری بیندیشید.

 

کیک چه شکلی باشد؟

 

پس از آنکه مهمانان خود را سرشماری کردید، باید به سراغ تهیه خوراکی های مخصوص جشن تولد بروید که یکی از مهم ترین آن ها، کیک است. این خوراکی خوشمزه می تواند به هر شکلی باشد، اما به شما پیشنهاد می کنیم برای بیشتر خوشحال شدن فرزندتان، تزیین کیک تولد را مطابق با سلیقه او انجام دهید. برای خرید یا ایده های جذاب مدل مانتو از بهترین مزون ها کمک بگیرید.

مثلا اگر او به شخصیتی کارتونی علاقه مند است، پیشنهاد می کنیم حتما طرح کیک به همان صورت باشد. مطمئن باشید به این ترتیب تولد برای فرزندتان هیجان بیشتری خواهد داشت.

 

چه غذاهایی سرو می کنید؟

 

مسلما نمی توان جشنی بدون پذیرایی از مهمانان برگزار کرد. پس باید به فکر غذاهایی که می خواهید سرو کنید نیز باشید. به شما پیشنهاد می کنیم مطابق با سرشماری مهمانان خود، غذاهایی را انتخاب کنید. مثلا اگر تعداد کودکان این جشن زیاد است، حتما غذاهایی باب میل آن ها نیز تهیه کنید. به این صورت است که می توانید به بهترین شکل ممکن از مهمانان خود پذیرایی نمایید.

 

تم تولد انتخاب کرده اید؟

 

اگر می خواهید جشن تولدی که برگزار می کنید از هر نظر جذاب باشد، به شما پیشنهاد می کنیم که یک تم تولد فوق العاده انتخاب کنید.چگونه؟ بهتر است کمی در علاقه مندی های فرزند خود جست و جو کنید. مسلما می توانید از لیست کارتون های مورد علاقه او، شخصیت کارتونی محبوبش را بیابید.

پیشنهاد ما به شما انتخاب تمی از همان شخصیت محبوب کارتونی است. یا نه! از خود او سوال بپرسید. مطمئنا به این طریق می توانید بهترین گزینه را از طیف بیشمار تم های تولد بیابید.

 

چه لباس هایی می پوشید؟

 

یکی از مهم ترین بخش های یک مهمانی، انتخاب یک لباس مناسب است. پیشنهاد می کنیم پس از انتخاب تم، به سراغ انتخاب لباس برای خود و کودکتان بروید. اگر تمی برای جشن انتخاب کردید، بهتر است رنگ لباس هایتان متناسب با آن تم باشد. در غیر این صورت، بسته به میزان رسمیت مهمانی، یک لباس مجلسی زیبا برای خود و یک لباس مهمانی شیک برای کودکتان انتخاب کنید.

 

کادوهایتان را خریداری کرده اید؟

 

و اما در نهایت شیرین ترین بخش تولد برای کودک شما، دریافت هدیه ها است. برای خرید هدیه بهتر است کمی وقت بگذارید. به سراغ چیزهایی بروید که کودکتان بسیار دوست دارد و از دریافت آن ها خوشحالی تمامی وجودش را فرا می گیرد. جشن تولد بهترین زمان برای خرید هدیه های هیجان انگیز است.

 

دکوراسیون خانه را از یاد نبرید

 

پس از آنکه مراحل فوق را پشت سر گذاشتید، نوبت به انتخاب یک چیدمان مناسب برای خانه می رسد. به شما پیشنهاد می کنیم علاوه بر زیبای فضا، به راحتی مهمان های خود توجه کنید. میز و صندلی ها، مبلمان و فضای پذیرایی به گونه ای سامان دهید که فضای کافی برای رفت و آمد مهمانان وجود داشته باشد.

 

سخن پایانی

 

برگزاری جشن تولد آنقدرها هم سخت نیست، اگر که از قبل برای آن برنامه ریزی کرده باشید. این راهنمای ساده به شما کمک می کند تا به آسانی خود را برای برگزاری یک جشن زیبا، آماده کنید.