عودت ۳۶ هزار خودرو در محورهای ورودی البرز

فرمانده انتظامی البرز گفت: از بدو اجرای محدودیت‌های کرونایی، بیش از ۳۶ هزار خودرو در محورهای ورودی استان به مبدا خود بازگردانده شدند.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: فرمانده انتظامی البرز گفت: از بدو اجرای محدودیت‌های کرونایی، بیش از ۳۶ هزار خودرو در محورهای ورودی استان به مبدا خود بازگردانده شدند.

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی البرز گفت: با توجه به ایجاد موج پنجم ویروس کرونا و برای پیشگیری از شیوع این بیماری، در اجرای ابلاغیه ستاد ملی مقابله با کرونا و تصمیمات مسئولان استانی، طرح ممنوعیت تردد و خروج پلاک‌های بومی از استان و ورود پلاک‌های غیر بومی به استان از ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۲۴ مردادماه در استان اجرا شد.

او افزود: در اجرای این طرح تا این لحظه ۳۶ هزار و ۴۹۱ خودرو پلاک غیر بومی در مبادی ورودی استان توسط پلیس متوقف و به استان‌های مبدا بازگردانده شدند.

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به ورود برخی خودروها از محورهای غیراصلی به استان البرز، گفت: برخی از رانندگان نیز به مهلتی که پلیس برای خروج پلاک‌های غیربومی داده بود توجه نکردند که در این راستا، ۲ هزار و ۹۵۸ خودرو متخلف توسط عوامل پلیس و ۷۷۳ خودرو نیز به وسیله دوربین‌های ثابت اعمال قانون یک میلیون تومانی شدند.