عکس/ استایل همسر نیکبخت جذاب است؟

علیرضا نیکبخت‌واحدی و همسرش علاقه زیادی به مد و فشن دارند.

علیرضا نیکبخت‌واحدی و همسرش که در فضای مجازی فعال هستند، در حوزه مدلینگ نیز فعالیت دارند.

به نظر شما استایل همسر نیکبخت جذاب است؟

 

استایل همسر نیکبخت جذاب است.

نیکبخت: پول کشورهای حوزه خلیج فارس بر فوتبال ما غلبه کرد
پیشکسوت باشگاه استقلال، گفت: پول کشورهای حوزه خلیج فارس توانست بر فوتبال ما غلبه کند و این موضوع کار را برای ما سخت می‌کند.

«علیرضا نیکبخت‌واحدی» روز یکشنبه در حاشیه دیدار یاد بود مرحوم «علی انصاریان» و مرحوم «مهرداد میناوند» در جمع خبرنگاران در خصوص گرفتن میزبانی از کشورمان، اظهار داشت: چند سال است که مورد کم لطفی AFC قرار می‌گیریم و این موضوع برای الان نیست. در شرایط خاصی قرار داریم و فکر می‌کنم در حال حاضر باید به رییس جدید فدراسیون فوتبال زمان دهیم.

وی ادامه داد: قدرت کشورهای عربی در کنفدراسیون فوتبال آسیا بسیار بالاست و حاضرند میلیاردها دلار خرج کنند که تیم‌های ما را از رده خارج کنند. دیدید که پول کشورهای حوزه خلیج فارس توانست بر فوتبال ما غلبه کند و این موضوع کار را برای ما سخت می‌کند. امیدوارم با غیرت بازیکنان ایرانی و نفرات جدید فدراسیون بتوانیم حقمان را از AFC بگیریم.

پیشکسوت اسبق سرخآبی‌ها در مورد آمدن «فرهاد مجیدی» به استقلال و تاثیر او در این تیم، گفت: این موضوع برای استقلال فوق‌العاده بود. مجیدی جایگاهش را در استقلال حفظ و ثابت کرده است. البته من همیشه از همه مربیان در این تیم حمایت کردم.

نیکبخت افزود: فرهاد هم‌بازی من بوده و خاطرات خوبی با او دارم که می‌تواند استقلال را به ساحل آرامش برساند و امیدوارم همه پیشکسوتان از مجیدی حمایت کنند.