قرارداد ستاره ایتالیایی رقیب استقلال فسخ شد

سباستین جووینکو دیروز به صورت رسمی از الهلال جدا شد و نام متئوس پریرا در لیست الهلال برای بازی فردا برابر التعاون قرار گرفت.

سرانجام و پس از کش و قوس فراوان، قرارداد سباستین جووینکو با باشگاه الهلال فسخ شد. این باشگاه عربستانی که با پرداخت بیش از ۱۷ میلیون یورو متئوس پریرا وینگر وست برومویچ را به خدمت گرفته بود و رکورد گرانترین نقل و انتقالات عربستان را شکسته بود، قادر به استفاده از بازیکن جدید خود نبود.

علت این امر، قوانین حاکم بر فوتبال عربستان است که هر تیم نهایتا می تواند نام ۷ بازیکن خارجی در لیست خود قرار دهد و الهلال نیز با در اختیار داشتن ۷ بازیکن خارجی، قادر به درج نام متئوس پریرا در لیست خود و استفاده از این بازیکن در هفته نخست لیگ عربستان مقابل الطائی نبود.

مدیران باشگاه الهلال از هفته های گذشته به دنبال توافق با سباستین جووینکو بازیکن ایتالیایی خود بودند تا با فسخ قرارداد او، نام متئوس پریرا را به لیست خود اضافه کنند که مذاکرات دو طرف طی روزهای گذشته به بن بست خورده بود و حتی شایعاتی مبنی بر انتقال قرضی پریرا به تیم دیگری نیز مطرح شد تا اینکه سرانجام دیروز قرارداد جووینکو به صورت رسمی فسخ شد.