محسن هاشمی: تا فشاری نباشد در انتخابات ثبت نام نمی‌کنم اما …

رییس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص داوطلب شدن در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفت: من بر روی حرفم هستم، تا فشاری نباشد ثبت‌نام نمی‌کنم اما اگر جبهه اصلاحات ایران به اجماع برسد، در این باره تصمیم می‌گیرم.

ایرنا نوشت: رییس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص داوطلب شدن در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفت: من بر روی حرفم هستم، تا فشاری نباشد ثبت‌نام نمی‌کنم اما اگر جبهه اصلاحات ایران به اجماع برسد، در این باره تصمیم می‌گیرم.

محسن هاشمی روز سه‌شنبه در حاشیه برگزاری جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنان پاسخ داد.

وی، درباره ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری گفت: می‌دانید که ما منتظر هستیم که جبهه اصلاحات ایران، براساس برنامه‌هایی که ارائه شده، تصمیم نهایی را گرفته و به نامزدها اعلام کند.

هاشمی با بیان اینکه هنوز تصمیم نهایی جبهه اصلاحات ایران اعلام نشده و فرصت هست، گفت: با هم اندیشی و بررسی نظر جبهه اصلاحات تصمیم می گیرم.

هاشمی اظهار داشت: من بر روی حرفم هستم که تا فشاری نباشد، ثبت نام نمی‌کنم اما اگر واقعا شرایطی باشد که از من خواسته شود در انتخابات شرکت کنم، دریغ نخواهم کرد.

انتخابات سیزدهمین دوره رئیس جمهوری همزمان با ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر، دومین میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و نخستین میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی یازدهم، ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.