مقصد گلر استقلال مشخص شد

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال مذاکراتی با تیم هوادار داشته است.

رشید مظاهری در ابتدای فصل بیستم لیگ برتر بعد از فسخ قرارداد با تراکتور، با قراردادی دو ساله به استقلال پیوست. مظاهری گزینه اول سنگربانی استقلال در لیگ بیستم بود؛ اما در زمان هر دو مربی این تیم به مشکل برخورد و از ترکیب اصلی دورماند. البته در دوران مجیدی، بیشتر مشکل دروازه‌بان آبی‌پوشان با مدیران این تیم بود؛ اما به هر حال وی بعد از رقابت‌های  لیگ قهرمانان آسیا تمایل زیادی برای حضور در میدان نداشت.

مظاهری بارها در خصوص عدم دریافت مطالباتش با مدیران استقلال وارد چالش شد و مرتبه آخر وکیل این بازیکن در مقابل باشگاه در خصوص مددی به صحبت پرداخت.

به هر حال سنگربان فصل بیستم استقلال بعد از عدم دریافت مطالباتش  با کاروان استقلال راهی امارات نشد و قراردادش را فسخ کرد. مظاهری از سپاهان پیشنهاد همکاری داشت؛ اما به گفته محرم نویدکیا توافق با وی حاصل نشد. با این اوصاف دو گزینه دیگر برای وی باقی ماند: فولاد و هوادار. به دلیل عدم صدور رای دادگاه بین‌المللی ورزش، پنجره نقل و انتقالاتی فولاد فعلاً بسته است. با این اوصاف فولاد در نیم فصل اول نمی‌تواند بازیکنی جذب کند. بنابراین شرایط طوری پیش رفت که مظاهری به هوادار تحت هدایت عنایتی نزدیک‌تر از همیشه باشد.

بررسی‌ها حاکی از آن است که مبلغ پیشنهادی هوادار به مظاهری ۱۰ میلیارد تومان است. باید این اوصاف باید دید مظاهری در فصل بیست و یکم لیگ برتر شاگرد عنایتی می‌شود؟