هشدار معنادار یک نماینده به دولت آذربایجان/ مراقب پوست موز زیر پایت باش!

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از دولت آذربایجان خواست که مراقب پوست موزی که صهیونیست‌ها زیر پای آنها می‌گذارد باشند، زیرا این امر موجب زمین زدن و ضربه مغزی آنها خواهد شد.

ایسنا نوشت: یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از دولت آذربایجان خواست که مراقب پوست موزی که صهیونیست‌ها زیر پای آنها می‌گذارد باشند، زیرا این امر موجب زمین زدن و ضربه مغزی آنها خواهد شد.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس گفت: تذکر من در خصوص برخی مدیران سابق است که سر کار هستند و عزل و نصب‌هایی است که به صورت مساله‌دار در حال انجام است. آقای مخبر معاون اول رئیس جمهور تاکید داشتند که فعلا عزل و نصب‌ها رخ ندهد اما عزل و نصب‌های مساله‌دار در حال انجام است.

این عضو هیات رئیسه با اشاره به تنش‌های اخیر در منطقه عنوان کرد: دولت آذربایجان مراقب باشد صهیونیست‌ها آنها را مدیریت نکند. مراقب باشند پوست موزی که صهونیست‌ها زیر پای آنها می‌گذارند آنها را زمین می‌زند و دچار ضربه مغزی می‌شوند، باید بدانند که صهیونیست‌ها به آنها نگاه ابزاری دارند و وقتی تاریخ انقضای آنها به پایان برسد آنها را کنار خواهند گذاشت.

سلیمی در پایان اضافه کرد: ایران اسلامی کشوری بزرگ و باعظمت است و اجازه تحرکات برخی را نخواهد داد. آنها هم باید حد و حدود خود را بدانند.