پاسخ سرمربی گوا به ادعای گل محمدی

سرمربی گوا پیش از بازی با پرسپولیس گفت که گل زدن در بازی فردا مهم ولی امری سخت و دشوار است.

تیم فوتبال گوای هندوستان که برای نخستین بار در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حاضر شده است، پس از کسب ۲ تساوی بدون گل و ثبت دو کلین شیت، فردا و در سومین دیدار از مرحله گروهی ACL به مصاف پرسپولیس خواهد رفت.

خوان فراندو سرمربی اسپانیایی گوا در نشست خبری پیش از این بازی در مورد اینکه آیا لیگ قهرمانان آسیا بزرگترین بازی های وی تاکنون بوده است یا خیر پاسخ داد: هر بازی ای که من انجام داده ام مهم بوده است. تفاوتی ندارد که در چه رقابتی انجام شده ولی فعلاً مهمترین بازی برای من، دیدار فردا مقابل پرسپولیس است.

او در مورد نیاز گوا به گلزنی در دیدار فردا نیز گفت: رسیدن به گل و گلزنی خیلی مهم است، اما این کار در بازی فردا کمی دشوار است. ما قرار است در بازی فردا با تیم بسیار سخت و قدرتمند پرسپولیس روبرو شویم. ما همه چیز را گام به گام و بازی به بازی پیش می رویم.

فراندو در مورد ادعای گل محمدی مبنی بر اینکه آغاز بازی های گوا در دیرترین ساعت هند برگزار می شود و این مسئله بابت آب و هوا یک مزیت برای این تیم است، گفت: همینکه تیم من در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بازی می کند، یک امتیاز ویژه محسوب می شود و این مسئله مهمترین چیز است. حتی اگر بازی های تیم من ساعت ۳ صبح هم آغاز شود، مشکلی از این بابت ندارم.