پزشک استقلال سکوتش را شکست

پزشک سابق تیم استقلال گفت: من از ابتدا هوادار این تیم بودم و خوشحالم که مدتی توانستم به تیم محبوبم خدمت کنم.

دکتر مهدی سیاه پوش پزشک تیم استقلال که اخیراً از سمت خود کنار رفت، امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکسری شرایط ایجاد شد که امکان ادامه همکاری بین من و باشگاه میسر نبود و لذا در محیطی کاملاً دوستانه و مسالمت‌آمیز از یکدیگر جدا شدیم.

وی در خصوص کرونایی شدن تیم قبل از اعزام به عربستان گفت: فقط می‌توانم بگویم من مقصر کرونایی شدن تیم نبودم، اما اینکه چه اتفاقی باعث شد تا کرونا به تیم رخنه کند را آینده مشخص می‌کند. ما تمهیدات لازم را در نظر گرفته بودیم و در آینده مشخص می‌شود که چطور این تمهیدات اجرایی نشد.

دکتر سیاه پوش در خصوص اضافه شدن پزشک معتمد فرهاد مجیدی به اردوی تیم در عربستان گفت: تا قبل از رسیدن به عربستان از این موضوع اطلاعی نداشتم، اما حضور ایشان تداخلی در کار من ایجاد نکرد. تخصص من فیزیوتراپی است و در عربستان هم در شاخه تخصصی خودم کار کردم.

پزشک سابق آبی پوشان در ادامه تصریح کرد: من از ابتدا هوادار استقلال بودم و به شهادت آقای مددی از همان اول هم دنبال قرارداد نبودم و صرفاً هدفم خدمت به تیم محبوبم بود. من حتی اینستاگرام هم ندارم که به دنبال فالوور جمع کردن باشم و هدفم تنها خدمت بود. خوشحالم که فرصتی هرچند کوتاه ایجاد شد تا بتوانم در خدمت تیمی باشم که آن را به عنوان هوادار دوست دارم. در این مدت هم تلاش کردم تا خالصانه به استقلال کمک کنم.

سیاه پوش بیان داشت: در حال حاضر هم از وضعیت و شرایط بازیکنان مصدوم استقلال اطلاعی ندارم و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.