چالش استقلال با مجیدی برای لیست تمدیدی‌ها

باشگاه استقلال این روزها به واسطه درخشش آبی‌پوشان در لیگ قهرمانان آسیا از سوی هوادارانش برای تمدید قرارداد بازیکنان تحت فشار قرار دارد.

میزان نوشت: باشگاه استقلال این روزها به واسطه درخشش آبی‌پوشان در لیگ قهرمانان آسیا از سوی هوادارانش برای تمدید قرارداد بازیکنان تحت فشار قرار دارد.

باشگاه استقلال این روزها به واسطه درخشش آبی‌پوشان در لیگ قهرمانان آسیا از سوی هوادارانش برای تمدید قرارداد بازیکنان تحت فشار قرار دارد. این تحت فشار قرار گرفتن چیز عجیبی نیست و هر فصل به دلیل کوچ بسیاری از ستاره‌ها باعث ناراحتی علاقه‌مندان به این تیم شده است.

امسال مدیریت باشگاه و در رأس آن احمد مددی از فرهاد مجیدی خواست زودتر لیست بازیکنانی که برای فصل آینده می‌خواهد را بدهد تا روند مذاکرات زودتر آغاز شود، اما سرمربی استقلال اعتقاد دارد که اعلام لیست باعث بهم خوردن تمرکز بازیکنان خواهد شد و صلاح نمی‌بیند در این زمان لیستی بدهد.

مجیدی اعتقاد دارد که لیگ امسال به دلیل شرایط کرونا و وقفه‌هایی که دارد طولانی است و هنوز فرصت باقی مانده است، اما باشگاه استقلال با این چالش روبرو است که چطور جواب هوادارانش را بدهد، به خصوص اینکه قصد دارند این تیم را برای دیدار با الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تقویت کنند.