کاروان کره‌جنوبی فردا عازم تهران می‌شود

اعضای تیم‌ملی فوتبال کره‌جنوبی بعد از ظهر فردا به وقت سئول با هواپیمای چارتر عازم تهران می‌شوند.

اعضای تیم ملی فوتبال کره جنوبی یک روز پس از پیروزی دشوار برابر سوریه، در کمپ تمرین تیم های ملی این کشور مشغول انجام تمرینات ریکاوری شدند و خود را آماده می کنند تا فردا با پروازی اختصاصی عازم تهران شوند.

اعضای تیم ملی فوتبال کره جنوبی امروز صبح در کمپ تمرینی خود (Paju NFC) حضور پیدا کردند. بازیکنانی که در دیدار برابر سوریه حضور نداشتند، مشغول تمرینات درون چمن شدند و بازیکنانی که روز گذشته به میدان رفته بودند نیز مشغول انجام ریکاوری با دوچرخه سواری و تمرینات کششی شدند.

ضمن اینکه کنفرانس خبری که معمولا در هنگام تمرینات تیم ملی کره جنوبی توسط صفحات اجتماعی فدراسیون فوتبال کره جنوبی برگزار می شود، لغو شد تا اعضای این تیم تنها روی استراحت و ریکاوری تمرکز کنند.

فدراسیون فوتبال کره جنوبی با تهیه یک هواپیمای چارتر، مقدمات سفر کاروان تیم ملی این کشور به تهران را فراهم کرده است. اعضای این تیم بعد از ظهر فردا و از طریق فرودگاه بین المللی اینچئون کره جنوبی را به مقصد ایران ترک می کنند تا در فاصله ۲ روز تا زمان برگزاری مسابقه، در تهران مستقر شوند.

دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی روز سه شنبه ۲۰ مهر ماه و در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود. این بازی با حضور تماشاگران برگزار می شود اما هنوز از میزان حضور هواداران در ورزشگاه خبر رسمی منتشر نشده است.