کیفت را با مبل ملایر تجربه کنید

استان همدان یکی از قطب‌های تولید مبلمان در کشور به شمار می‌آید. مبلمان همدان به خصوص مبل ملایر از شهرتی مثال زدنی برخوردار است.

استان همدان یکی از قطب‌های تولید مبلمان در کشور به شمار می‌آید. مبلمان همدان به خصوص مبل ملایر از شهرتی مثال زدنی برخوردار است. مبلمانی که در این استان تولید می‌شود؛ با استفاده از چوب گردو می‌باشد. چراکه اکثر محصول مبل ملایر، مبلمان استیل و کلاسیک است که نیاز به منبت کاری دارد. از این انتخاب چوب گردو مزیت مهمی به شمار می‌رود.

در بازار مبل ملایر چه خدماتی عرضه می‌شود؟

به طور کلی می‌توانید تمام مصنوعات چوبی موردنیاز خود را در این بازار بیابید. اگر به دنبال سرویس خواب نوزاد می‌گردید؛ اگر به فکر خرید ساعت چوبی ایستاده هستید؛ اگر به دنبال تخت و سرویس چوب عروس هستید؛ در تمام این موارد پیشنهاد می‌شود سری به بازار مبل ملایر بزنید. در این بازار تمام این محصولات با قیمت نسبتاً مناسب در اختیار شما قرار می‌گیرد.

مبل ملایر

مبلمان با کیفیت

بخش‌های مختلف مبلمان باید ویژگی‌های متفاوتی داشته باشند تا بتوانند ارگونومیک باشند. مبلمانی که ارگونومیک باشد؛ از انواع مشکلات ستون فقرات جلوگیری می‌کند.

ارتفاع پشتی‌های مبلمان باید مناسب باشد. به این معنی که از قسمتی از شانه‌ها و قسمتی از گردن محافظت کند. بنابراین می‌توان گفت پشتی‌های مبلمان باید نسبتاً بلند باشد. از دیگر ویژگی‌هایی که پشتی‌های مبلمان باید داشته باشد؛ می‌توان به پوشش گودی کمر اشاره کرد. قسمت گودی کمر باید کمی نرم باشد

.
ارتفاع مبلمان نیز باید طوری باشد که پاها نه کشیده و نه خم شوند. از این رو بهتر است بلند قد‌ترین فرد خانواده را به منظور خرید مبلمان همراه ببرید.

رویه مبلمان نیز باید جنس خوبی داشته باشد. رویه مبل تماس مستقیم با پوست شما دارد. بنابراین باید طوری باشد که حساسیت‌های پوستی درون شما ایجاد نکند. چرم گزینه خوبی برای بسیاری از مبلمان‌ها و خانه‌ها به شمار می‌رود. تلاش کنید از مبلمان چرمی استفاده کنید که سطحی نا صاف داشته باشد.

این سطح از طعریق بیش از حد جلوگیری می‌کند. همچنین رنگ آن باید طوری انتخاب شود که کثیفی را نمایش ندهد. همچنین رویه مبلمان باید کشیده باشد.
چوب مبلمان نیز از اهمیت والایی برخوردار است. اگر سبک موردنظرتان سلطنتی است؛ بهتر است مبلمانی خریداری کنید که رنگ آمیزی آن طوری باشد که به سرعت از بین نرود. بهتر است بعد از خرید چند روزی مبلمان را بلا استفاده نگه دارید. این کار موجب می‌شود اگر رنگ آن خشک نشده است؛ خشک و عمر آن افزایش یابد. البته اگر از فروشگاه‌های مبل ملایر خریداری کنید؛ مبلمان کاملا خشک خواهد بود.

سرویس خواب مناسب کوچک و بزرگ

سرویس خواب مبل ملایر از رنگ با کیفیت استفاده می‌کند. هیچ کس دوست ندارد زمانی که برای استراحت به اتاق خواب مراجعه می‌کند؛ بوی رنگ و ماندگی به او حمله کند. سرویس خواب با رنگ با کیفیت، موجب خواب با کیفیت می‌شود. از سردرد پس از خواب نیز جلوگیری می‌کند.

چوب، ام دی اف، ورق ملامینه و فلز از اصلی‌ترین متریال‌های مورد استفاده در سرویس‌های خواب به شمار می‌رود. تمامی این متریال‌ها خوب هستند به شرطی که از بهترین در نوع خود استفاده کنید. مسلم است که چوب‌‌ام دی اف از نظر کیفیت از متریال‌های دیگر بهتر است اما به طبع قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. اگر به دنبال سرویس خواب کودک می‌گردید؛ توصیه می‌شود از ورق ملامینه و‌‌ام دی اف استفاده کنید. در صورتی هم که زیبایی برایتان مهم‌تر است؛ بازهم‌‌ام دی اف بهترین گزینه است.

گردو، نراد و راش بهترین انواع چوب برای استفاده در سرویس خواب می‌باشد. تولید کنندگان مبل ملایر بیشتر از چوب گردو استفاده می‌کنند. چوب گردو می‌تواند اطمینان خاطر به شما بدهد که تا سالیان سال نیازی نیست نگران موریانه‌ها باشید. همچنین مقاومت این متریال در برابر مایعات بسیار بیشتر و بهتر است.
کیفیت منبت کاری بالای تخت و لوازم جانبی آن نیز در دید شما بسیار اهمیت دارد. توصیه می‌شود از منبت‌های کلفت‌تر استفاده کنید. چراکه این منبت‌ها دیرتر از بین می‌روند. همچنین از نظر زیبایی شناختی تاثیر چندانی ندارند.

سرویس غذاخوری نشاط آور و بازکننده اشتها

سعی کنید میز و صندلی غذا خوری خریداری کنید که زمانی که روی صندلی می‌نشینید؛ میز تا حدود زیر سینه‌هایتان باشد. فاصله آرنج تا بدن نیز نباید بیش از ۴۰ سانتی متر باشد. دقت داشته باشید که انتخاب اندازه تاثیر به سزایی در لذت بردن شما حین غذا خوردن دارد. میز نباید آن قدر بلند باشد که شانه‌ها را اذیت و اشتهای شما را کور کند. همچنین نباید چنان کوتاه باشد که برای استفاده از آن مجبور باشید خم شوید.
روکش صندلی‌ها باید به شما احساس خوبی بدهند. بهتر است کمی هم نرم باشند چراکه در این صورت زمانی که برای غذا می‌گذارید بیشتر و در این صورت غذا ساده‌تر هضم می‌شود. چرک تاب بودن روکش‌ها نیز بسیار مهم است.
پایه‌های سرویس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مدل‌های کم کیفیت که از پلاستیک یا فلز ساخته می‌شوند قیمت کمتری دارند اما سریع نیاز به تعویض پیدا می‌کنند. تولید کنندگان مبل ملایر از چوب برای این بخش استفاده می‌کنند. همچنین به منظور اتصال پایه‌ها در این کارگاه‌ها، از دوخت چوب استفاده می‌شود که کیفیت بالاتری نسبت به چسب به شما ارائه می‌دهد. روکشی که روی چوب این محصولات استفاده می‌شود موجب می‌شود تا اندازه زیادی مقاومت در برابر مایعات در این سرویس‌ها افزایش یابد. البته دقت داشته باشید که به اندازه پایه‌های فلزی و پلاستیکی نمی‌توان از آنان انتظار داشت.

مبل ملایر با کیفیت
بوفه و لوازم دکوری خاص چوبی

درست است که این لوازم امروز با بهترین کیفیت در بازار ملایر تولید می‌شود اما بهتر است برای خانه‌های با متراژ پایین از این لوازم استفاده نکنید. درست است که در بسیاری از شهر‌های کشور الزام به خرید ویترین برای عروس وجود دارد اما بهتر است برای خانه‌های آپارتمانی این کار انجام ندهید.
اندازه بوفه و استند باید با توجه به فضایی که در اختیار دارید صورت گیرد.

از این رو بهتر است قبل از خرید متراژ برداری کرده باشید. همچنین با توجه به دیگر اجزای دکوراسیون این بخش را نیز خریداری کنید. استفاده از متریال چوب در خانه‌های با سبک سلطنتی و سنتی رواج دارد. بنابراین بهتر است از چوب راش یا گردو برای این بخش استفاده شود. همچنین اتصال شیشه‌ها به چوب باید به نحوی باشد که شیشه تکان نخورد

.
ساعت‌های چوبی ایده خوبی برای سالن پذیرایی یا روی استند کنار اتاق خواب هستند. منبت کاری در این ساعت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. این ساعت‌ها در صورتی مناسب هستند که قیمت خوبی هم داشته باشند. در صورتی که محدودیت بودجه دارید؛ بهتر است از ساعت‌های ایستاده چوبی استفاده نکنید. اما اگر مکان و قیمت به شما اجازه می‌دهد؛ می‌توانید بهترین و ارزان‌ترین این ساعت‌ها را از بازار مبل ملایر خریداری کنید.

قیمت مبل ملایر

همیشه تولید کنندگان ارزان‌تر از واسطه‌ها کالا را به مردم عرضه می‌کنند. این مورد درباره بازار مبل ملایر نیز صدق می‌کند. اگر به شکل مستقیم و درون شهرستان ملایر خرید کنید؛ کالا را با قیمت ارزان‌تر و سریعتر به دست می‌آورید. اما اگر در استان‌های دیگر ایران به سر می‌برید؛ بازهم نیازی به نگرانی نیست. این بازار محصولات خود را به اقصی نقاط کشور صادر می‌کند. تفاوت در قیمت است. در صورتی که در شهر‌های دیگر خرید کنید؛ هزینه ارسال محصولات بیشتر خواهد بود. همچنین زمان بیشتری نیاز است تا محصول به دست شما برسد. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که مبلمان تولید داخل از نظر کیفت و قیمت با برندهای معروف تولید و عرضه مبل مانند furniturechoice رقابت میکنند و بعضا نسبت به آنها برتری نیز دارند .

بازار مبل ملایر در کجا قرار دارد؟

در استان همدان شهرستانی به نام ملایر قرار دارد. در سه کیلومتری جاده همدان، می‌توانید شهرک صنعتی مبل ملایر را مشاهده کنید. فروشندگان زیادی در این بازار فعالیت می‌کنند. تعدادی از آن‌ها نیز به خارج از کشور صادرات مبلمان و سرویس‌های چوبی انجام می‌دهند.

مبل زیبا

معروف‌ترین برند‌های مبل ملایر

مبلمان محمدی

از جمله تولید کنندگان با سابقه بازار ملایر، می‌توان به مبلمان محمدی اشاره کرد. این برند از دیگران محبوب‌تر است زیرا محصولات تولیدی آن متنوع‌تر می‌باشد. در شهرک صنعتی مبل ملایر در میدان صنعت و بلوار چوبکاران، بلوار دوم و نبش خیابان ۱۸ که بروید؛ می‌توانید تولیدی مبلمان محمدی را مشاهده کنید.

این گروه صنعتی بیش از سی سال است که در این زمینه فعالیت می‌کند. همچنین تعمین حدود ۳۰ درصد از کل مبل ملایر توسط برند محمدی صورت می‌گیرد. با توجه به این موضوع می‌توان به کیفیت تولید و متریال مورد استفاده در مبلمان پی برد

.
مبلمان محمدی یکی از اصلی‌ترین صادر کنندگان مبلمان ایران نیز به شمار می‌آید. این برند حدود ده سال پیش شروع به ارز آوری و پیشروی به خارج از ایران نمود. امروز محصولات محمدی را می‌توانید در بسیاری از هتل‌های کشور‌های حاشیه خلیج فارس مشاهده کنید.

در صورتی که به این برند و تولیدات آن توجه بیشتری شود؛ حتی می‌توان توقع صادرات به اقصی نقاط اروپا را نیز داشت.

اگر به فکر زیبا سازی منزلتان هستید؛ بازهم مبلمان محمدی می‌تواند پاسخگو باشد. تیم طراحان داخلی مبلمان محمدی را می‌توان به هر شهری دعوت کرد. با توجه به آمار مدل‌های این برند که حدود ۱۲۴۵ مدل می‌باشد؛ باید انتظار استفاده از این مدل‌ها درون هر خانه برود.

مبلمان عباسی

از دیگر برند‌های معروف مبلمان در شهرستان ملایر می‌توان به مبلمان عباسی اشاره کرد. از دیگر نام‌های این برند می‌توان به پارسیان اشاره کرد. شهرک صنعتی مبل ملایر در میدان کارگر، انتهای خیابان یازدهم، می‌توانید کارگاه تولیدی مبلمان عباسی یا همان پارسیان را مشاهده کنید.

از قدیمی‌ترین برند‌های مبلمان کشور می‌توان به این برند اشاره کرد. نیم قرن تجربه درخشان در صنعت مبلمان کشور با ارائه کیفیت به مشتریان ممکن می‌شود.

برند عباسی در سراسر جهان طرفدار دارد. هتل‌های کشور‌های اروپایی و بسیاری از خانه‌های کشور‌های منطقه مملو از مبلمان برند عباسی است. این برند درون کشور نیز از محبوبیت چشمگیری برخوردار است. شما می‌توانید با تماس با این تولیدی محصولات آنان را سفارش و درب منزل تحویل بگیرید. البته این شماره تلفن کارخانه است و در صورتی که نیاز به تک فروشی دارید؛ می‌توانید با نمایندگی‌های این کارخانه تماس حاصل کنید.

خرید مبل ملایر در شهر‌های دیگر کشور کمی گران‌تر خواهد بود. اما دقت داشته باشید که کیفیت هیچ گاه ارزان نیست. بنابراین توصیه می‌شود از تولید کننده واقعی و با کیفیت خریداری کنید. شما می‌توانید محصولات این کارخانه‌ها را درب منزل تحویل بگیرید اما خرید از درب کارخانه در صورتی ممکن است که میزان زیادی خرید کنید. در غیر اینصورت می‌توانید از فروشندگان درون نمایشگاه‌های مبلمان و لوازم چوبی این مصنوعات را خریداری کنید.