گاف جدیدی که بایدن را مضحکه کرد!

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در پی تکرار گاف هایش و پس از آنکه به اشتباه سالجاری میلادی را ۲۰۲۰ خواند، در شبکه های اجتماعی مورد تمسخر قرار گرفت.

ایرنا نوشت: جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در پی تکرار گاف هایش و پس از آنکه به اشتباه سالجاری میلادی را ۲۰۲۰ خواند، در شبکه های اجتماعی مورد تمسخر قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، در پی تکرار گاف های «جو بایدن» رئیس جمهوری آمریکا از جمله اشتباه گرفتن «ترزا می» نخست‌وزیر پیشین انگلیس با «مارگارت تاچر»، گفتن بلندشو بایست به یک شخص فلج و تکرار در اشتباه نام رقیب انتخاباتیش «دونالد ترامپ»، به نظر می رسد بایدن باید به عنوان پادشاه گاف های دوران تاجگذاری شود.

باتوجه به سخنان رئیس جمهوری آمریکا به نظر می رسد که ایالات متحده “سفر در زمان” را اختراع کرده یا حداقل این همان چیزی است که بایدن در طی یک نشست خبری در مورد ویروس کرونا در کاخ سفید دیروز سه شنبه به آن اشاره کرد. در این جلسه، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا از مردم خواست واکسن بزنند و از ماسک استفاده کنند زیرا نرخ ابتلا به ویروس کرونا در کشور به شدت افزایش یافته است.

وی سپس افزود: «دلایل زیادی برای امیدواری در سال ۲۰۲۰ وجود دارد. اما به خاطر خدا، لطفا از آنچه در دسترستان گذاشته شده استفاده کنید».

پس از این سخنان، ویدئویی از گاف رئیس جمهوری در شبکه های اجتماعی دست به دست شد و موجی از اظهارنظرهای کنایه آمیز را برانگیخت.