گلر مغضوب استقلالی‌ها شاگرد یحیی می‌شود؟/عکس

وضعیت رشید مظاهری در استقلال باعث شده او به یکی از گزینه‌های جذاب نقل و انتقالات زمستانی تبدیل شود.

وضعیت رشید مظاهری در استقلال باعث شده او به یکی از گزینه‌های جذاب نقل و انتقالات زمستانی تبدیل شود.

رشید مظاهری این روزها شرایط خوبی در استقلال ندارد و نامش حتی در لیست ذخیره‌های تیمش هم قرار نمی‌گیرد. مشکلات رشید و استقلال از فسخ ناگهانی قراردادش پیش از دیدار با الهلال آغاز شد و پس از آن مجیدی دیگر به گلر سابقا ملی‌پوش خود اعتماد نکرد.

سکونشینی‌های رشید باعث شده او به فکر جدایی از استقلال بیافتد و در این شرایط جذاب‌ترین گزینه برای او حضور در پرسپولیس است. مظاهری پیش از این با گل‌محمدی و فنایی کار کرده و رابطه بسیار خوبی با آن‌ها دارد؛ هم‌چنین با توجه به نزدیک بودن جام جهانی قطر او ترجیح می‌دهد در پرسپولیس بازی کند تا شانس بیشتری برای حضور در تیم ملی داشته باشد.

با این حال مظاهری برای رفتن به پرسپولیس دو مانع بزرگ دارد. مانع اول او استقلال و فرهاد مجیدی است که بعید به نظر می‌رسد به این سادگی رضایت‌نامه گلر خود را برای رقیب سنتی صادر کنند و باعث تقویت پرسپولیس شوند. مانع دوم اما به خود مظاهری برمی‌گردد که در دو مقطع استوری‌هایی علیه پرسپولیسی‌ها و حمایت وزیر از آن‌ها گذاشت و حتی در مقطعی با حامد لک وارد جنگ اینستاگرامی شد. حال باید دید در نهایت سرنوشت رشید مظاهری به کجا خواهد رسید و او نیم فصل دوم در چه تیمی حضور خواهد داشت.