آیا از مزایای خرید رپورتاژ آگهی خبر دارید؟

شاید شما از آن دست از کسب و کارهای موفق در زمینه کاری خود باشید اما برای جلو زدن از رقبایتان نیاز به معرفی شدن و دیده شدن هر چه بیشتر داشته باشید. شاید هم شما یا اطرافیانتان به دفعات این موضوع را تجربه کرده باشید که با وجود تلاش‌های بسیار و انجام بررسی‌های زیاد نتوانسته باشید به کسب و کارتان رونق دهید و خودتان را به خوبی به معرض نمایش بگذارید.

شاید شما از آن دست از کسب و کارهای موفق در زمینه کاری خود باشید اما برای جلو زدن از رقبایتان نیاز به معرفی شدن و دیده شدن هر چه بیشتر داشته باشید. شاید هم شما یا اطرافیانتان به دفعات این موضوع را تجربه کرده باشید که با وجود تلاش‌های بسیار و انجام بررسی‌های زیاد نتوانسته باشید به کسب و کارتان رونق دهید و خودتان را به خوبی به معرض نمایش بگذارید.

دلایل بسیاری برای این عدم موفقیت وجود دارد از جمله عدم وجود تجربه، نداشتن سرمایه کافی، مناسب نبودن مکان فعالیت، عدم مشورت با کارشناسان متخصص، عدم توجه به نیاز مشتریان، انتخاب روش‌های بازاریابی نامناسب و غیره. اگر به همه این عوامل فکر کرده اید و همه چیز درست و اصولی بوده شاید وقت این است که شیوه بازاریابی تان را تغییر دهید. احتمالاً انتخاب شیوه تبلیغاتیِ صحیح همان چیزی است که می‌تواند این نیازتان را برطرف سازد. خرید رپورتاژ آگهی به دلیل مزایای منحصر به فردی که دارد می‌تواند بهترین شیوه تبلیغاتی باشد و ما امتحان آن را به شما پیشنهاد می نماییم؛ چرا که با حداقل هزینه به بهترین نتیجه دست خواهید یافت.

رپورتاژ آگهی چیست

 

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی یا Advertorial نوعی تبلیغات است که به صورت یک گزارش یا قالب خبری تهیه می‌گردد و در آن محصولات و خدمات به طرز صحیح معرفی می شوند. این رپورتاژها در ظاهر تبلیغاتی نیستند اما در واقع نوعی تبلیغات محسوب می شوند. یک رپورتاژ خوب به وضوح نشان نمی‌دهد که یک تبلیغ است؛  اما این مسئله را نیز پنهان نمی‌کند. همچنین یک محتوای باکیفیت را در قالب یک ویدئو یا وبلاگ ارائه می‌دهد و در عین حال به یک محصول یا خدمات مرتبط، نگاه ویژه دارد. به دلیل اینکه معمولا در ارائه رپورتاژ آگهی هیچگونه اغراقی وجود ندارد و بی غرضانه و خالی از اطلاعات نادرست است، این نوع تبلیغات معمولا باعث اعتبار بخشی به خدمات و محصولات می شوند و این همان چیزی است که شما را در مسیر درست قرار می‌دهد. رپورتاژهای تبلیغاتی مزایایی دارند که تقریباً همه ی مشاغل و کسب و کارها می‌توانند از آن بهره مند شوند. پس بیایید به بررسی این مزایا بپردازیم.

برای اینکه بیشتر درباره رپورتاژ آگهی بدانیم میتوانید مقاله رپورتاژ آگهی چیست تسمینو را مطالعه نمایید تا بیشتر با مفهوم این نوع از تبلیغات آشنا شوید

 

مزایای خرید رپورتاژ آگهی

مزایای رپورتاژ آگهی چیست

  • رپورتاژهای آگهی قدرت بالایی در جلب توجه افراد دارند. برخلاف روش‌های تبلیغاتی معمول که عمدتاً در توصیف خدمات و محصولات اغراق می‌کنند، رپورتاژهای تبلیغاتی کاملاً متفاوت بوده و با ارائه تیترهای جذاب و محتوای قانع کننده، توجه خوانندگان را به خود جلب می‌کنند و به خاطر همین نوع جلب توجه، احتمال دیده شدنتان چند برابر خواهد شد. از آنجا که رپورتاژهای آگهی در وب سایت‌ها و خبرگزاری‌های معتبر به صورت خبری منتشر می‌شوند قطعا اعتماد بیشتری را جلب خواهند نمود.
  • جنبه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی دارند. از آنجا که رپورتاژهای تبلیغاتی قادر به جلب توجه خوانندگان هستند، پس می‌توانند در محتوای خود اطلاع رسانی کرده و دانش افراد را بالا ببرند و آن‌ها را از مزایای خدمات و محصولاتتان آگاه سازند که این دقیقاً‌ هدف از تبلیغات است.
  • قرار گرفتن در دسترس بازار مورد هدف؛ همانطور که می دانید افراد بسیار زیادی به طور روزمره خبرهای تازه را از طریق خبرگزاری‌ها و وب سایت‌های معتبر پیگیری می نمایند. پس با در نظر گرفتن رپورتاژ آگهی، در دید عموم قرار خواهید گرفت که در این میان بدون شک جامعه و بازار هدفتان نیز پوشش داده می‌شود.
  • همانطور که می دانید برندسازی غالبا باعث افزایش وفاداری مشتریان به شما و شناخته شدن هر چه بیشتر محصول یا خدمت شما خواهد شد. خرید رپورتاژ آگهی روشی عالی برای بهبود برندسازی محصولات و خدمات یک شرکت یا کسب و کار است. علاوه بر این رپرتاژها می‌توانند در راستای کمپین‌های بازاریابی حرکت کنند.
  • مزیت دیگری که خرید رپورتاژ آگهی نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی دارد این است که روشی موقتی نیست. انجام تبلیغات در هر رسانه‌ای چه رسانه‌های مجازی باشد چه رسانه‌های کاغذی و چه رسانه‌های محیطی، تنها محدود به زمان مشخصی هستند؛ این در حالی است که رپورتاژهای تبلیغاتی انجام گرفته برای همیشه در سایت درج کننده آگهی باقی می مانند و هر زمان که افراد کلمه کلیدی مورد نظر را جست و جو کنند، از طریق همان سایت می توانند وارد سایت شما شوند.
  • میزان فروشتان را افزایش خواهد داد. رپورتاژهای آگهی یک ابزار تبلیغاتی عالی هستند که به طرز چشمگیری میزان فروشتان را افزایش می‌دهد. در اکثر موارد، خوانندگان پس از خواندن رپورتاژ، نسبت به خدمات و محصولاتتان احساس نیاز کرده که در نتیجه این امر منجر به اقدام آن‌ها برای خرید از شما خواهد شد.
  • افراد نسبت به محصولات و خدمات شما دید مثبتی پیدا می‌کنند. گاهی اوقات ممکن است افراد در مورد کیفیت و کاربرد محصولات و خدماتتان پیش قضاوت کرده باشند. رپورتاژهای تبلیغاتی تصورات افراد را نسبت به چیزی که ارائه می‌دهید بالا می‌برد و باعث می شود آن‌ها  به خوبی احساس کنند که  محصولات و خدماتِ عرضه شده با کیفیت هستند.
  • احتمالاً از نقش بک لینک‌ها و تاثیری که بر سئوی یک وب سایت دارد آگاه هستید. بک لینک به لینک سازی و پیوند دادن یک وب سایت به وب سایت دیگر گفته می‌شود. یکی از عواملی که موتورهای جستجو‌ی گوگل، جهتِ رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها استفاده می‌کنند، بک لینک‌ها هستند. بک لینک‌ها به طرز قابل توجهی باعث افزایش رتبه و در نتیجه زبانزد شدن وب سایتتان می‌گردد.
  • در مقایسه با سایر روش‌های تبلیغاتی، هزینه ی پایین تری دارند. تحقق بالاترین میزان بازدهی در کنار پایین بودن هزینه تبلیغات یکی از مهمترین دغدغه‌های صاحبان کسب و کار بوده و هست. یکی از مهمترین مزایای رپورتاژهای آگهی این است که نسبت به بسیاری از روش‌های تبلیغاتی دیگر، کم هزینه‌تر هستند.

 

جمع بندی و نتیجه گیری رپورتاژ آگهی

این را بدانید که تنها شما نیستید که با وجود امتحان روش‌های تبلیغاتی مختلف و تلاش‌های مکرر باز هم نتوانسته اید به نتیجه دلخواهتان برسید. اما صرف متداول بودن یک مشکل باعث خوشایند شدن آن مسئله نمی‌گردد و عدم موفقیت در کسب و کار به نوعی شبیه احساس تنهایی است. از طرفی دیگر شاید شما فردی موفق در حوزه کاری خود باشید اما به خاطر میل به پیشی گرفتن از رقبایتان بخواهید دست به یک راهکار تضمینی  نظیر خرید رپورتاژ آگهی بزنید. خرید رپورتاژ از مهمترین استراتژی هایی است که در افزایش میزان فروش، اعتبار، برندسازی، بالا رفتن رتبه تان در موتورهای جستجو و افزایش آگاهی نسبت به خدمات و محصولاتتان تاثیرات بسزایی دارد.

هنگام برنامه ریزی برای خرید رپورتاژ بسیار مهم است که اول تصمیم بگیرید در کدام پلتفرم می خواهید تبلیغ خود را منتشر نمایید و برای این امر مهم حتما به این نکته نیز دقت نمایید پلتفرمی را انتخاب نمایید که در دسترس مخاطبین تان باشد و با ارزش‌های مدنظرتان هماهنگی داشته باشد. سایت تسیمنو این افتخار را دارد تا خدمات ویژه‌ای را در زمینه خرید رپورتاژ آگهی در اختیار علاقمندان قرار دهد و به شما در رسیدن به اهدافتان کمک نماید؛ پس به ما اطمینان داشته باشید.

قیمت خرید رپورتاژ آگهی به چه عواملی بستگی دارد ؟

قیمت خرید رپورتاژ آگهی به عوامل متعددی بستگی دارد؛ اما ما در وب سایت تسمینو این اطمینان را می‌دهیم که با کمترین قیمت ممکن، در وب سایت‌های معتبر دیده شوید.برای مشاوره در زمینه رپورتاژ اگهی میتوانید با مشاورین تسمینو صحبت نمایید.

شماره تماس : ۰۲۱۲۸۴۲۴۳۳۹