انگیزه‌های شجاع برای تقابل با پرسپولیس

شجاع خلیل‌زاده امروز برای دومین بار مقابل تیم سابقش به میدان خواهد رفت و انگیزه‌های زیادی برای این بازی دارد.

 در دیدار رفت دو تیم، شجاع خلیل‌زاده بازیکن سابق پرسپولیس بهترین بازیکن تیمش بود و بازی قابل توجهی را از خود به نمایش گذاشت و حتی دقایق پایانی را هم با مصدومیت بازی کرد. شاید اگر خلیل زاده در دفاع الریان نبود این تیم گل‌های بیشتری را از پرسپولیس دریافت می‌کرد.

اما یکی دیگر از مباحثی که می تواند باعث انگیزه مضاعف شجاع مقابل تیم سابقش شود شایعاتی است که در خصوص اغفال بازیکنان پرسپولیس از سوی او منتشر شد. هرچند که این بازیکن واکنش تندی به این موضوع نشان داد و همه چیز را تکذیب کرد. گفته می شد او بازیکنان پرسپولیس از جمله احمد نوراللهی را به جدایی از این تیم و حضور در لیگ ستارگان قطر ترغیب کرد.

به این ترتیب او می تواند همانند بازی رفت نقطه اتکای مهمی برای شاگردان لوران بلان باشد چرا که جای خالی او در تیم پرسپولیس هم هنوز دیده می شود و قرمزها با حضور او در دفاع مستحکم‌تری داشتند.

دو تساوی و سه شکست و تفاضل گل ۴- برای الریان قطر یک نتیجه غیرقابل قبول است و قطعا مسئولان تیم زمانی که هدایت الریان را به سرمربی شاخصی چون بلان سپردند انتظار چنین عملکردی را نداشتند. آن ها حتی نتوانستند گوای هند را شکست بدهند و نه تنها موفق به این کار نشدند بلکه هم امتیاز با این تیم به علت تفاضل گل کمتر در رده چهارم گروه قرار دارند.