بمب نقل و انتقالاتی خنثی شد

رسانه‌های اسپانیایی که در روزهای اخیر مرتبا اعلام کردند که امباپه در حال انتقال به مادرید است ولی نظرشان تغییر کردند و از ماندن ستاره فرانسوی نوشتند.

پس از انتقال مسی به پاریس رسانه‌های مادریدی سعی داشتند که به مخاطبان خود القا کنند که امباپه راهی رئال خواهد  شد. ال چیرینگیتو، آ.اس و حتی مارکا عقیده داشتند که این ستاره فرانسوی در پاریس راضی نیست و می‌خواهد در همین تابستان راهی سانتیاگو برنابئو شود.

اما حالا که فصل آغاز شده و رونالدو بیانیه‌ای جدی علیه ال چیرینیگتو صادر کرد آنها نیز نسبت به آمدن امباپه ناامید شدند و عنوان کردند که او امسال در پاریس خواهد ماند.

آ.اس نوشت که امباپه در این تابستان به رئال نخواهد آمد و رسانه el larguero مدعی شد که کیلیان به دوستان صمیمی خود گفته که سن ژرمن را ترک نخواهد کرد.

این رسانه اسپانیایی نوشت که لئوناردو، مدیرورزشی باشگاه پاریس نیز این خبر را تایید کرده و گفته که امباپه در این فصل جایی نخواهد رفت.

البته رسانه‌های مادریدی همچنان امیدوار هستند که امباپه سال آینده به صورت رایگان راهی رئال شود. به گفته آنها او راضی به تمدید قرارداد با پاریس نیست ولی شرایط رئال نیز برایش هنوز ایده‌ال نشده است.

جمعه شب پاریس در هفته سوم لیگ لوشامپیونه میهمان برست خواهد بود و باید دید امباپه در آن بازی چه عملکردی از خود به ثبت خواهد رساند.