تاکید فرمانده ناجا بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط هیئت‌های مذهبی

سردار اشتری گفت: تاکید ما بر این است که هیئت‌های مذهبی در طول برگزاری مراسم‌های خود شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت و عملیاتی کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سردار اشتری گفت: تاکید ما بر این است که هیئت‌های مذهبی در طول برگزاری مراسم‌های خود شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت و عملیاتی کنند.

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی اظهار کرد: نیروی انتظامی همه ساله مراسم عزاداری آقا اباعبدالله حسین (ع) را برپا کرده و در این ایام هم با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر کشور، تمام سعی ما بر این بوده که پروتکل‌های بهداشتی را در همه حال رعایت بکنیم و در این زمینه قدم برداریم.

وی افزود: این مراسم‌ها با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در تمام ستادهای فرماندهی انتظامی سراسر کشور برگزار می‌شود و امیدواریم باعث خیر و برکت برای کادر و پرسنل نیروی انتظامی در انجام ماموریت‌های و خدمت رسانی به مردم و ارتقاء امنیت جامعه شود.

سردار اشتری تصریح کرد: همکاران من در سول سال در حال مجاهدت هستند و و با تقدیم شهدا جان خودشان را در طبق اخلاص گذاشتند.

وی افزود: نیروی انتظامی در بحث برقرای نظم هیئت‌ها و تکایا و مساجد، کما فی السابق در حال انجام ماموریت‌های خود بوده و در این رابطه در خدمت مردم عزیزمان است.

فرمانده ناجا تاکید کرد: امیدواریم و تاکید ما بر این است که هیئت‌های مذهبی در طول برگزاری مراسم‌های خود شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت و عملیاتی کنند.