تعداد هتل های مشهد در خیابان امام رضا (ع) چرا بیشتر است؟

هتل های مشهد در خیابان امام رضا (ع) به این دلیل زیاد هستند که بیشتر زائران پس از رسیدن به فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد و پایانه مسافربری مشهد به اصلی ترین میدان خیابان امام رضا (ع)، یعنی میدان 15 خرداد (فلکه ضد قدیم) می رسند و حرم امام هشتم در مقابل چشمانشان قرار می گیرد.

هتل های مشهد در خیابان امام رضا (ع) به این دلیل زیاد هستند که بیشتر زائران پس از رسیدن به فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد و پایانه مسافربری مشهد به اصلی ترین میدان خیابان امام رضا (ع)، یعنی میدان ۱۵ خرداد (فلکه ضد قدیم) می رسند و حرم امام هشتم در مقابل چشمانشان قرار می گیرد.

از دیگر دلایل این که هتل های مشهد در خیابان امام رضا (ع) به صورت قارچ مانند رشد (ساخته) می کنند، انبوه زائران خارجی عرب زبان است. دیسیپلین بالای خیابان امام رضا (ع)، دسترسی به ایستگاه قطار شهری و ایستگاه بی آر تی، وجود مغازه ها و فروشگاه های سوغاتی از دیگر دلایلی هستند که سبب می شود این خیابان انتخابی محبوب برای زائران باشد.

کدام هتل های مشهد در خیابان امام رضا (ع) با کیفیت هستند؟

هتل الماس ۱ مشهد، یکی از هتل های مشهد در خیابان امام رضا (ع) است که ۴ ستاره بوده و قیمت آن نسبت به خدماتی که ارائه می دهد منصفانه است. این هتل مشهد زیر مجموعه گروه هتل های الماس بوده و ساختمانی بسیار زیبا، اتاق هایی لوکس و خدماتی مطلوب دارد که باعث محبوبیت آن شده است.

هتل الماس ۱ مشهد ما بین خیابان امام رضا (ع) ۴ و ۶ قرار گرفته و تنها با ۱۲ دقیقه پیاده روی می توان به آستان امام مهربانی ها رسید. دسترسی به بازار رضا که از قدیمی ترین بازارهای سوغاتی مشهد است از دیگر مزایای اقامت در این هل مشهد می باشد. بیمارستان موسی بن جعفر (ع)، بازار قماش، بازار ساعت، بازار بلور و … هم در نزدیکی هتل الماس ۱ مشهد قرار گرفته اند.

از دیگر هتل های مشهد در خیابان امام رضا (ع) که فوق العاده پر مخاطب است، هتل اَترک می باشد که در ابتدای میدان بیت المقدس (فلکه آب) جای گرفته است. این هتل مشهد هم ۴ ستاره بوده و فاصله ی اندک آن تا باب الرضا (ع) و صحن جامع رضوی، اصلی ترین دلیل محبوبیت آن برای زائران است.

از جمله هتل های مشهد در خیابان امام رضا (ع) که باز هم ۴ ستاره بوده و خدمات خوبی به زائران ارائه می دهد، هتل الماس نوین مشهد می باشد. این هتل مشهد در داخل خیابان امام رضا ۹ واقع شده و به بازار رضا، بازار ساعت، مهدیه مشهد و … دسترسی آسانی دارد. این هتل نیز از نظر قیمت و کیفیت توانسته نظر بسیاری از زائران را به خود جلب کند.

آیا هتل های مشهد در خیابان امام رضا (ع) گران هستند؟

در پاسخ به سوال مطرح شده باید بگوییم خیر، بیشتر هتل هایی که در خیابان امام رضا (ع) قرار گرفته اند ۳ ستاره، ۴ ستاره، ۵ ستاره و مهمانپذیر ها هستند که هر کدام قیمت هایی متفاوت دارند. به عنوان مثال از گران ترین هتل های مشهد که در خیابان امام رضا واقع شده اند می توان به هتل قصر طلایی مشهد، هتل درویشی مشهد و هتل الماس ۲ مشهد اشاره کرد.

رسم توضيحي ۱هتل درویشی مشهد از لوکس ترین هتل های خیابان امام رضا

قیمت مناسب ترین هتل های ۳ ستاره در خیابان امام رضا (ع) هم شامل هتل جواهر شرق مشهد، هتل آفتاب شرق مشهد و … می شوند. این هتل های مشهد در زمره محبوب ترین و با کیفیت ترین هتل ها در سطح لولی خود می باشند. البته جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان پرشین هتل در ارتباط باشید.

چگونه هتل های مشهد در خیابان امام رضا (ع) را بشناسیم؟

همانطور که ذکر شد هتل ها و هتل آپارتمان های بسیاری در خیابان امام رضا (ع) وجود دارن که تنوع قیمت و کیفیت متفاوت دارند. مسلماً این امر سبب می شود تا زائران برای انتخاب هتل مشهد دچار مشکل شوند و نتوانند انتخابی صحیح و درست داشته باشند. از این رو با مراجعه به سایت پرشین هتل می توانید برترین هتل های مشهد چه از نظر قیمت، چه از نظر کیفیت و چه از نظر موقعیت مکانی را مشاهده و انتخاب نمایید.

بیشتر بدانید : معرفی کامل هتل قصر طلایی مشهد

سایت پرشین هتل با پشتیبانی ۲۴ ساعته و سابقه ۳۰ ساله خود در زمینه هتلداری، یکی از معتبر ترین سایت ها برای رزرو هتل در شهر مشهد می باش که دفتر مرکزی سایت هم در مشهد می باشد. نظر سنجی های قبل، حین و بعد سفر، تضمین بهترین نرخ و کیفیت هتل در مشهد و … از شاخصه های این سایت معتبر می باشد.

جهت راهنمایی و اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ۰۵۱،۳۱۸۹۶ و ۰۵۱،۳۸۰۹۵ تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان متخصص پرشین هتل راهنمایی های جامع و دقیق را به شما ارائه دهند. تخصص هلدینگ پرشین هتل ارائه برترین خدمات و معرفی بهترین هتل های مشهد متناسب با بودجه هموطنان عزیز می باشد.