حساب باشگاه پرسپولیس مسدود شد

باشگاه پرسپولیس در پیچیده‌ترین شرایط ممکن از نظر اقتصادی قرار گرفته و با اتفاقات تازه‌ای مواجه شده است.

فارس نوشت: باشگاه پرسپولیس در پیچیده‌ترین شرایط ممکن از نظر اقتصادی قرار گرفته و با اتفاقات تازه‌ای مواجه شده است.

 باشگاه پرسپولیس این روزها در وضعیت بسیار سختی قرار گرفته و اگر این شرایط تا یکی، دو هفته آینده ادامه یابد، باید منتظر اتفاقات عجیبی بود زیرا سرخپوشان نمی‌توانند به راحتی، نسبت به آینده خوش‌بین باشند.

از طرفی، دولت دوازدهم به پایان راه رسید و همگان در انتظار معرفی وزیر جدید ورزش و جوانان هستند که طبعا وضعیت شرکت‌های دولتی تا قبل از تعیین وزیر و پیاده‌سازی سیاست‌ها، نامشخص به نظرمی‌رسد.

از طرف دیگر، قرارداد با شرکت آتیه کارگزار باشگاه پرسپولیس در حال اقاله یا فسخ دوطرفه است و باشگاه تا زمان پیدا کردن کارگزار جدید، هیچ بودجه دریافتی ندارد.

درست در همین شرایط، خبر رسیده حساب پرسپولیس مسدود است و مدیران باشگاه فعلا نمی‌توانند پولی واریز یا از حساب خود خارج کنند. این بحران اقتصادی که در آخرین ماه‌های حضور دولت دوازدهم آغاز شده بود، حالا ابعاد تازه‌ای به خود گرفته و در شرایطی که دولت سیزدهم هنوز کار خود را شروع نکرده، مدیران باشگاه پرسپولیس را تحت فشار قرار داده است.

هیات مدیره باشگاه آماده است تا با اقاله قرارداد کارگزار خود، به سرعت در مسیر انتخاب کارگزار جدید از راه مزایده رسمی گام بردارد اما تعلل مدیران شرکت آتیه در اقاله قرارداد، دست پرسپولیسی‌ها را بسته است.

پرسپولیس در حال حاضر، نه تنها با مشکل نقدینگی، بدهی‌های سرسام‌آور، پرونده شکایت گابریل کالدرون و نداشتن پول برای تسویه حساب با بازیکنان مواجه است، بلکه حساب این باشگاه هم به خاطر بدهی‌های پیشین، مسدود شده و مدیران فعلی باید فکری به حال حل این مشکل کنند هر چند تمام راه‌های درآمدزایی بسته است و همین وضعیت سبب شده تا کار برای مدیریت باشگاه سخت‌تر از قبل شود.