دردسرهای بیشتر پلیس در زمان قطعی برق

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه خاموشی‌های اخیر زحمت پلیس را در بحث انضباط ترافیکی و مسائل انتظامی بیش‌تر کرده است، گفت: بحمدالله از لحاظ امنیتی مشکلی نداریم.

فارس نوشت: رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه خاموشی‌های اخیر زحمت پلیس را در بحث انضباط ترافیکی و مسائل انتظامی بیش‌تر کرده است، گفت: بحمدالله از لحاظ امنیتی مشکلی نداریم.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در خصوص معضل قطع برق ، خاموشی چراغ های راهنمایی و تأثیری که این موضوع بر ترافیک و امنیت شهر می‌گذارد اظهار داشت: خاموشی‌های به وجود آمده زحمت پلیس را در بحث انضباط ترافیکی و مسائل انتظامی و موضوعات مختلفی از این قبیل بیشتر کرده است.

فرمانده انتظامی پایتخت در پاسخ به دیگر پرسش دیگری در خصوص تاثیر خاموشی بر مسائل امنیتی پایتخت تصریح کرد: از لحاظ امنیتی مشکلی نداریم چرا که ما از قبل از اطلاع داشتیم که قرار است چنین اتفاقاتی بیفتد بنابراین پیش بینی کامل را کرده بودیم.

وی از به‌کارگیری ماموران یگان امداد و مأموران انتظامی برای کمک به پلیس راهور و استقرار در تقاطع های مهم خبر داد و گفت: با توجه به خاموشی چراغ های راهنمایی در تقاطع های مهم و پر ترافیک که بر روی ترافیک سطح شهر تاثیر می‌گذارند ماموران سایر رده ها به کمک پلیس راهور آمده و در این تقاطع ها مستقر شده‌اند.

رئیس پلیس پایتخت با بیان این مطلب که تلاش و فعالیت ماموران پلیس چه در شب و چه در روز بیش از پیش افزایش یافته است در خصوص جداسازی برق چراغ های راهنمایی از شبکه برق محلات گفت: با دوستان در شهرداری در این مورد صحبت کردیم که برای برق چراغ راهنمایی فکری  کنندکه یا به صورت برق اضطراری یا به صورت برق خورشیدی مشکل را حل کنند.