راهنمای رزرو تور لحظه آخری آنتالیا هتل پنج ستاره

اگر شما هم برای مسافرت دنبال رزرو تور آنتالیا یا تور استانبول ارزان هستید، در این مطلب همراه ما باشید.

اگر شما هم برای مسافرت دنبال رزرو تور آنتالیا یا تور استانبول ارزان هستید، در این مطلب همراه ما باشید. اگر از حالا به فکر مسافرت در تابستان هستید و تصمیم دارید لحظات خوشی را کنار خانواده در استانبول یا آنتالیا بگذرانید و دنبال تور ارزان استانبول با هتل پنج ستاره می‌گردید، ما این دغدغه را برای شما حل کرده‌ایم.

تابستان همیشه فصل استراحت و مسافرت بوده است. آنتالیا یکی از زیباترین و نام‌آشناترین شهرهایی است که مردم از سراسر کشورهای دنیا برای وقت‌گذرانی در سواحل مدیترانه‌ای زیبایش لحظه‌شماری می‌کنند. از لحاظ جغرافیایی آب‌وهوای آنتالیا، عروس جاذبه‌های گردشگری ترکیه در تابستان، گرم و متعادل است. شما می‌توانید با گشت‌وگذار در جزایر پرنس و با قایقرانی در آن مناطق از هوای مرطوب و خنک سواحل مدیترانه‌ای آن نیز لذت ببرید.

آب‌وهوای تابستانی در استانبول چگونه است؟

همه گردشگرانی که قصد سفر دارند، دغدغه آب‌وهوا و پوشیدن لباس مناسب بنابر شرایط جوی و آب‌وهوایی آن منطقه بخش جدایی‌ناپذیر چون‌وچراهای سفرشان است. استانبول نیز همانند ایران چهار وضعیت آب‌وهوایی دارد و شما در هر فصلی، می‌‍‌‌‌توانید لباس مناسب آن آب‌وهوا را بپوشید و از مسافرت خود لذت ببرید. با توجه به اینکه غالب سفرهای مردم به استانبول در تابستان انجام می‌شود، درادامه به تشریح نکاتی در مورد تابستان در استانبول می‌پردازیم:

آب‌وهوای استانبول در ژوئن (۱۱ خرداد تا ۹ تیر)

اوایل ماه ژوئن هوا بسیار متعادل است؛ هرچند که گاهی تابش آفتاب می‌تواند گرما ایجاد کند. دمای هوا در این ماه در روزها به ۲۵ درجه می‌رسد که ممکن است برای بعضی افراد حس گرما ایجاد کند.

آب‌وهوای استانبول در ژوئیه (۱۰تیر تا ۹ مرداد)

در ماه ژوئیه گرمای جدی در استانبول حس می‌شود. اگر شما پوست حساس به آفتاب ندارید، می‌توانید در این ماه به استانبول سفر داشته باشید. دمای هوا گاهی به ۳۵ درجه می‌رسد.

 

آب‌وهوای استانبول در ماه اوت (۱۰ مرداد تا ۹ شهریور)

هوا در ماه اوت در استانبول کمی گرم است. به‌علت رفتن به‌سمت پاییز ممکن است شب‌ها کمی سرد باشد. توصیه می‌شود در تابستان لباس‌های سبک، پنبه‌ای، شلوارهای کتانی و ضدآفتاب فراموش نشود.

خرید تور آنتالیا یا استانبول ارزان قیمت

مسافرت رفتن باعث می‌شود حال‌وهوای فرد عوض شود و همچنین از فشارهای روحی و جسمی که در اثر کار و مشغله زندگی به‌وجود آمده است، کاسته شود. برای رفتن به مسافرت می‌توانید از راه زمینی، هوایی یا آبی اقدام کنید. گاه افراد علاقه‌مند به سفر با تورهای هوایی یا زمینی می‌شوند، اگر شما برای مسافرت به آنتالیا یا استانبول قصد دارید با تور سفر کنید و دنبال تور ارزان استانبول و یا آنتالیا هستید، در ادامه می‌توانید تور سفر ارزان قیمت خود را بخرید.

چرا مسافرت با تور راحت تر است؟

دغدغه رزرو بلیط هواپیما، دغدغه رزرو هتل خوب، یافتن جاذبه‌های گردشگری منحصربه‌فرد و مراکز خرید خوب و باکیفیت همه و همه می‌تواند دلیل قابل توجهی برای سفر با تور آنتالیا علی بابا باشد.

سفر با تور استانبول ارزان بستگی به روحیات شما دارد، با انتخاب یک آژانس مسافرتی مطمئنا می‌توانید خیال‌تان را از هتل، جای استراحت، خوردوخوراک و جاهای تفریحی مناسب راحت کنید. قطع به یقین وقتی با تور سفر می‌کنید، مدیریت تور برنامه دقیقی برای تفریح و اوقات سفر شما درنظر می‌گیرد.

تور ارزان استانبول یا آنتالیا

رزرو تور خوب با قیمتی مناسب می‌تواند شروع لذت تمام و کمال از سفر باشد. اما نکته حائز اهمیت اینجا است که آیا می‌شود به کیفیت خدمات تور ارزان استانبول اعتماد کرد؟

هنگام رزرو تور باید به این نکات توجه کنید که هر ارزانی بی‌حکمت نیست. پس هنگام رزرو بلیط باید از کارشناس آژانس درمورد نام ایرلاین، محل اقامت، نحوه‌ی اقامت، سیستم حمل‌ونقل، بیمه و نوع رستوران‌ها و کافه های استانبول سوال فرمایید.

 

رزرو تور لحظه آخری آنتالیا هتل پنج ستاره

هتل‌های پنج ستاره آنتالیا را با قیمت ارزان تهیه کنید. با رزرو تور آنتالیا می‌توانید از هتل‌های پنچ ستاره که فول امکانات هستند، استفاده کنید و بی‌دغدغه از سفر خود لذت ببرید. این هتل‌ها شامل این موارد هستند:

  • هتل دلفین دیوا پرمییر آنتالیا

هتل پنج ستاره‌ای که در منطقه ساحلی قرار دارد. فاصله قرارگیری تا مرکز شهر ۱۵ کیلومتر است. این هتل ۴۸۲ اتاق خوش منظره دارد.

  • هتل سلین ( هتل کاملیا مرلد)

هتلی ساحلی با منظره فوق‌العاده برای افرادی که عاشق منظره غروب هستند. این هتل پنج ستاره است و فاصله حدودی هشت کیلومتر تا مرکز شهر دارد و یکی از نامی‌ترین هتل‌ها در استانبول محسوب می‌شود. ساحل این هتل به دهکده ساحلی معروف است.

  • هتل ورلد او واندرز کرملین پلس آنتالیا

فاصله این هتل تا مرکز شهر حدود ۱۷ کیلومتر است و پنج ستاره کیفی دارد. یکی از مشخصه‌های خاص این هتل طراحی آن است که از کاخ‌های روسیه الهام گرفته‌اند.

  • هتل مکس رویال بلک گلف ریزورت آنتالیا

فاصله تقریبی این هتل تا مرکز شهر حدود ۴۵ کیلومتر است. شاید دور به‌نظر برسد؛ اما این هتل فاصله کمی تا بلک دارد. درواقع یکی از هتل‌هایی است که خدمات بی نظیرش باعث شده که اسمش به‌عنوان تنها هتل استانبول در لیست یوروپییَن تور پِراپِرتی قرار بگیرد.

در پایان

اگر شما هم قصد سفر به ترکیه را دارید و می‌خواهید با تور سفر کنید و دنبال تور‌ ارزان قیمت آنتالیا هستید، برای رزرو تور آنتالیا و تور استانبول می‌توانید از طریق مراجعه به سایت‌هایی مانند علی بابا اقدام نمایید.