رقابت سرخابی‌ها در پاداش دربی!

مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تهران قصد دارند روحیه بازیکنان خود را با دادن پاداش به آنها قبل از دربی پایتخت افزایش دهند.

مهر نوشت: مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تهران قصد دارند روحیه بازیکنان خود را با دادن پاداش به آنها قبل از دربی پایتخت افزایش دهند.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران ساعت ۱۹:۳۰ امروز در ورزشگاه خالی از تماشاگر ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود تا دو تیم برای نود و پنجمین بار مقابل همدیگر قرار بگیرند.

احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال تهران برای افزایش روحیه اعضای این تیم پاداش ۲۰۰ هزار دلاری برد مقابل الشرطه عراق را به حساب آنها به صورت ریالی واریز کرد تا آبی‌پوشان در صبح بازی با پرسپولیس شارژ مالی شوند.

بازیکنان و مربیان استقلال تهران در حالی پاداش ۴ الی ۶ میلیون تومانی در آستانه بازی با پرسپولیس دریافت کردند که هیأت مدیره سرخپوشان نیز وعده پاداش به اعضای این تیم داده است.

باشگاه پرسپولیس در نظر دارد در صورت برد این تیم مقابل استقلال تهران بین ۱۸ تا ۲۰ میلیون تومان به هر یک از اعضای پرسپولیس پرداخت کند. این خبر نیز به صورت رسمی در اردوی این تیم منتشر شده تا روحیه آنها برای بردن آبی‌پوشان در دربی ۹۵ افزایش پیدا کند.