رقبای ابراهیم رئیسی در انتخابات از زبان باهنر /باید آرای خاکستری را به میدان بیاوریم

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: افزایش مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری و به میدان آوردن آرای خاکستری وظیفه همگان است.

فارس نوشت: دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: افزایش مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری و به میدان آوردن آرای خاکستری وظیفه همگان است.

 محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین  امروز (دوشنبه ۱۷ خرداد) در نشست ماهانه این حزب که علی نیکزاد نایب رئیس مجلس و منوچهر متکی سخنگوی شورای وحدت در آن حضور داشتند درباره سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا هزینه‌های کاندیداهای نهایی جبهه انقلاب به حداقل ممکن برسد لذا وظیفه داریم به این کاندیدا کمک کنیم.

وی افزود: همه کاندیداهای احراز صلاحیت شده در انتخابات ریاست جمهوری خودآگاه یا ناخودآگاه رقیب آقای رئیسی هستند این در حالی است که همین افراد می‌توانند با موج‌آفرینی در انتخابات با رئیسی در سبد آرای وی کمک کنند، اما در عمل همه کاندیداهای جریان انقلاب از سبد رأی رئیسی استفاده می‌کنند.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین تصریح کرد: رهبر انقلاب در ۲۹ بهمن سال ۹۹ تأکید کردند که مسئله مشارکت بالا در انتخابات مهم است و فرمودند این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است ضمن اینکه انتخاب اصلح هم بسیار مهم است.

باهنر گفت: مقام معظم رهبری مجدداً موضوع مشارکت بالا را در سخنرانی اخیرشان تأکید کردند لذا بر همه افرادی که دل در گروه انقلاب و نظام دارند وظیفه آن است که در انتخابات شرکت کرده و شرکت در انتخابات را ترویج کنند به همین دلیل باید بکوشیم برای به میدان آمدن آرای خاکستری در انتخابات اقدامات اساسی انجام دهیم.

وی افزود: باید سطح مشارکت در انتخابات را  افزایش داده و سعی کنیم همه را در انتخابات مشارکت دهیم.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در پایان گفت: باید دنبال بالا بردن حضور مردم در انتخابات باشیم و سعی کنیم کاندیدای مدنظر خودمان یعنی آقای رئیسی انتخاب شود.