فروشگاه آنلاین نوین تندیس

کسب و کارها برای بقای خود و سودآوری نیاز به جلب کنجکاوی و توجه مشتریان هستند تا بدین صورت همکاری خود را با آنان شکل دهند و به فروش بیشتر وسودآوری برسند.

کسب و کارها برای بقای خود و سودآوری نیاز به جلب کنجکاوی و توجه مشتریان هستند تا بدین صورت همکاری خود را با آنان شکل دهند و به فروش بیشتر وسودآوری برسند. امروزه در دنیای تبلیغات مدیوم‌های متعددی برای رسیدن پیام برندها به مخاطبین وجود دارد و انتخاب مدیوم مناسب کاری بسیار سخت و نیازمند تفکر بسیار است. در این بین هدایای تبلیغاتی یکی از راه‌های جذاب و اثربخش و دارای اثرگذاری زیاد در کمپین‌های تبلیغاتی است. هدایای تبلیغاتی در فرم‌های مختلف می‌توانند به پیشروی مشتری شما در هر مرحله از قیف بازاریابی کمک کنند  شما میتوانید از فروشگاه تندیس و فروشگاه لوح تقدیر جهت بازدید از هدایای آماده و قابل چاپ و حکاکی و ارائه مجموعه نوین تندیس دیدن فرمایید و از بین طرح م مدل های متنوع هدیه مورد نظر جهت تقدیر – تشکر – قدردانی و …. را انتخاب و به تعداد مد نظر سفارش داده و خریداری نمایید.

همچنین:

اگر شما صاحب کسب و کاری هستید و تعدادی پرسنل و کارمند زیر دست خود دارید به عنوان یک مدیر باید در ازای کار خوبی که تحویل گرفته‌اید، تشکر از کارمندان را در برنامه خود بگنجانید. یک تشکر ساده باعث می‌شود که فرد مورد نظر تا مدت‌ها انگیزه‌ی خوبی برای ادامه کار داشته باشد.

2-مزایای_استفاده_از_هدایای_تبلیغاتی_و_تشریفاتی_wvvqw1r_cbiu.jpg

مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی و تشریفاتی

  • شناخت برند شما از طریق هدیه تبلیغاتی
  • ماندگاری برند شما در ذهن مخاطب
  • انتقال یک حس خوب و مثبت به مخاطب
  • تشویق و ایجاده انگیز برای کارمندان

3-کاربرد_هدایای_تبلیغاتی_و_تشریفاتی_1kwbm0z_yi5t.jpg

کاربرد هدایای تبلیغاتی و تشریفاتی

  • جهت تشویق و قدرانی و ایجاد انگیزه از هنرمندان – ورزشکاران – محصلین – کارمندان و مدیران – مشتریان

فروشگاه آنلاین نوین تندیس با دو دهه فعالییت در ارائه‌ی محصولات لوکس و نفیس از دسته‌ی هدایای تشریفاتی آمادگی کامل را در عرضه ۱۰۰ قلم کالا و هدایای تبلیغاتی و تشریفاتی به صورت  آماده و نیمه آماده را دارد.

جهت خرید و سفارش محصولات مورد نظر از قبیل: تندیس – بج سینه – لوح تقدیر – استند – تریون – شیلد – انوع مدال – صندوق انتقادات و انواع صندوق ارتباط با مدیریت  – نظرسنجی و پیشنهادات و …….

میتوانید با مراجعه به فروشگاه نوین تندیس تمامی این محصولات را تهیه نمایید و پس از ثبت سفارش در سایت در کمترین زمان ممکن کالای خود را تحویل بگیرید.

پس از ثبت سفارش در سایت لوگوی مورد نظر و متون مورد نظر خود را جهت درج و چاپ روی محصولات در اختیار کارشناسان دپارتمان طراحی نوین تندیس قرار میدهید و در کمترین زمان ممکن محصول خود را با متون و لوگوی دلخواه خویش تحویل میگیرید.