مراحل شستن مبل ها در منزل بدون نیاز به شرکت های مبلشویی

تا به حال برای شما پیش آمده که مهمان ناخوانده ای به شما خبر دهد که در یکی از روز های هفته آینده، قصد بازدید از شما را دارد؟

تا به حال برای شما پیش آمده که مهمان ناخوانده ای به شما خبر دهد که در یکی از روز های هفته آینده، قصد بازدید از شما را دارد؟ اکثر شما عزیزان در این مدت کوتاه سعی می کنید تا ساده ترین قسمت های خانه را تمیز کنید و تدارکات لازم را برای مهمانی فراهم کنید. معمولا افراد در این مدت کوتاه بیخیال مبل شویی می شوند چرا که بر این گمان اند که در این فرصت کم نمی شود مبل ها را تمیز کرد. اما امروزه دنیا به سمت و سویی حرکت کرده که به بیشتر مشکلات انسان ها پاسخ داده شده است. دیگر نگران نباشید. می توانید با صرف کمترین هزینه مبلشویی در خواست مبلشویی در تهران خود را ثبت کنید.

مبل شویی در خانه

مبل شویی در منزل به چند مرحله تقسیم می شود. به طور مختصر شما را با هر مرحله آشنا می کنیم.

 1. اولین گام در زمان مبل شویی ، کشیدن جارو برقی بر روی مبل است تا آشغال ها را از روی مبل جمع کنیم. توصیه می کنیم همه جای مبل ها را علی الخصوص شیار ها، درزها و زیر تشک ها را جارو بکشید.
 2. در مرحله بعدی باید با استفاده از یک پرژ گیر، پرزهای روی مبل ها را جمع کنید. انواع مختلفی فرچه پرزگیری موجود است که باید با توجه به جنس مبلمان خود، فرچه مناسب را انتخاب کنید.
 3. چنانچه بدون دستگاه قصد دارید تا مبل شویی را انجام دهید، یک فرچه نرم تهیه کنید و محلول شامپو فرش و مواد شوینده را آماده کنید. سپس به آرامی بر روی مبلمان بکشید تا لکه ها را از بین ببرید. به غلطت محلول خود توجه کنید. محلول های غلیظ و یا خیلی رقیق می تواند به پارچه مبل شما آسیب برساند.
 4. پس ار آنکه فرچه را به خوبی بر روی لکه ها کشیدید، با استفاده از یک پارچه یا دستمال مرطوب کف ها به طور کامل از روی مبلمان پاک کنید.
 5. پس از آنکه کف ها را پاک کردید، نوبت آن رسیده تا رطوبت مبلمان را بکاهید. بهتر است با کشیده یک پارچه خشک روی سطح پارچه این کار را انجام بدهید.
 6. با استفاده از جارو برقی های دو کاره که دارای قابلیت مکش آب است، سطح پارچه مبلمان تان را به صورت خطی بکشید تا آب کثیف و چرک را از باطن مبل ها خارج کنید.
 7. در نهایت باید مبل ها را در معرض تور مستقیم خورشید قرار دهید تا مبل ها خشک شوند و لکه ها بر روی آن ها باقی نمانند.
 8. اما هنوز کار تمام نشده است. پس از گذراندن تمامی مراحل بالا، چوب مبل باید با پارچه نم دار یا پارافین تمیز شود.
 9. در نهایت باید نکته ای را خاطر نشان کنیم که به هیچ وجه هیچگاه از موادی مثل قوی گلیسیرین، آمونیاک، آب ژاول و سدیم که شوینده های قوی هستند برای پاک کردن لکه ها استفاده نکنید که با مشکلات غیر قابل جبرانی مواجه خواهید شد.

مبل شویی با روش بالا کار به صرفه ای نیست. چرا که احتمال آسیب دیدن مبلمان ما به شدت بالا می رود. پارگی مبلمان، خراب شدن چوب مبلمان، لکه دار شدن پارچه مبلمان و … از دست آورد مبلشویی در تهران با شیوه بالا است.

شما می توانید با صرف کمترین هزینه مبلشویی ، مبلمان خود را به سادگی هم چون روز اول تمیز و نو کنید. باور داشته باشید هزینه مبلشویی که می پردازید در برابر دنگ و فنگ هایی که مبل شویی به شیوه بالا دارد، بسیار ناچیز و کم است.

هزینه مبلشویی

عوامل زیادی بر روی هزینه مبلشویی در تهران موثر هستند. عواملی هم چون:

 1. جنس پارچه مبلمان
 2. تعداد مبلمان
 3. نوع مواد شوینده مصرفی
 4. زمانی که خدمات مبلشویی در تهران را دریافت می کنید.
 5. شرکتی که برای مبلشویی در تهران انتخاب می کنید.
 6. و …

شما می توانید مناسب ترین و بهترین خدمات مبلشویی در تهران را از شرکت بزرگ کیان پاک تهران دریافت کنید. این شرکت دارای دهه ها سابقه و تجربه در حوزه مبل شویی در منزل است. ما در تلاشیم که بهترین هزینه مبلشویی را برای شما در نظر بگیریم تا تمامی افراد با هر سطح مالی بتوانند از خدمات ما بهره مند شوند.

علاوه بر تمامی این ها ما هر هفته تخفیف های ویژه ای را بر شما در نظر می گیریم. شما می توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام ما به نشانی kiyanpak مراجعه کنید و با دنبال کردن استوری های ما، در جریان تخفیف های روزانه، ماهانه، فصلی و سالانه کیان پاک تهران قرار بگیرید.

برای مبلشویی در تهران به چه شرکتی اعتماد کنیم؟

شرکت های مختلفی در تهران هستند که خدمات مبل شویی را ارائه می کنند. هر کدام ویژگی های به خصوص خود را دارند. اما چند ویژگی است که باید هر شزکت مبلشویی در تهران دارا باشد.

 1. از پرسنل مطمئن و فاقد سو سابقه استفاده کند.
 2. هزینه مبلشویی را به طور انصاف و بر اساس قوانین محاسبه کند.
 3. از بهترین مواد شوینده استفاده کند و از استفاده از محلول های از تاریخ گذشته خودداری کند.
 4. فرچه مناسب برای هر نوع پارچه ای را تهیه کند.
 5. برای رضایت مشتریانش تلاش کند و کمال احترام را برای آن ها به جا آورد.
 6. وقت شناس باشد و در زمانی که از پیش تعیین کرده در محل حضور یابد.
 7. از گرفتن پاداش و … خودداری کند. مگر آن که مشتریان خود مایل به پرداخت آن باشند.
 8. از دستگاه های سالم برای مبلشویی در تهران استفاده کنند و دستگاه هایی که پارچه مبل ها را نازک و یا پاره می کنند را از دستور کار خود خارج کنند.
 9. و …

شرکت کیان پاک تهران تمامی اصول بالا را رعایت کرده و همیشه در تلاش است که خود را قوی تر کرده تا بتواند بیش از پیش رضایت مشتریان را جلب کند. در صورت تمایل به ثبت درخواست مبل شویی با شماره های درج شده در همین مقاله تماس حاصل فرمایید. ما به طور شبانه روزی پاسخگوی شما هستیم. هم چنین از تخفیفات تابستانه ما غافل نشوید. شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید تا در جریان تخفیفات قرار بگیرید.