معرفی برترین فروشندگان کرکره برقی

این روزها به سرعت شکل زندگی ما در حال تغییر است. رفته رفته خودروها ی احتراق داخلی در حال دادن جایگاه خود به خودروهای الکتریک هستند. انسانها در حال واگذاری کارها به هوش مصنوعی و ربات ها هستند و فروشگاههای سنتی در حال گذار به فروشگاه های مجازی و سایت های اینترنتی هستند.

این روزها به سرعت شکل زندگی ما در حال تغییر است. رفته رفته خودروها ی احتراق داخلی در حال دادن جایگاه خود به خودروهای الکتریک هستند. انسانها در حال واگذاری کارها به هوش مصنوعی و ربات ها هستند و فروشگاههای سنتی در حال گذار به فروشگاه های مجازی و سایت های اینترنتی هستند.

تمام این تغییرات چه خوب و چه بد در حال اتفاق افتادن هستند و ما نیز باید خودمان را با این تغییرات آپدیت کنیم.

یکی از شغل هایی که رفته رفته ، در سطح شهرهای بزرگ مغازه های آن تبدیل به سایتهای اینترنتی شده اند ، فروش و نصب دربهای اتوماتیک می باشد.
حال خودتان را بگذارید بجای یک خریدار که آشنایی خاصی ندارد و می خواهد خرید خود را انجام دهد، از کجا باید آغاز کند؟ چگونه از صحت و کیفیت کار فروشگاه اینترنتی آگاه باشد؟ چگونه اعتماد کند و مبلغ زیادی را بعنوان بیعانه واریز کند؟

راه حل های خرید اینترنتی امن

شما اگر بخواهید یک محصول مثلا” کرکره برقی و یا هر محصول نصبی دیگر را بخرید معمولا” باید به ۲ مورد اعتماد کنید:

  1. اعتماد جهت واریز بیعانه
  2. اعتماد از کیفیت نهایی کالای تحویلی

معمولاً در خرید سنتی مغازه هایی که قدمت زیاد دارند را انتخاب می کنیم و با خودمان استدلال می کنیم که با توجه به قدمت زیاد ، حتما کلاهبردار نیست و با خیال آسوده بیعانه می دهم و باز هم با توجه به قدمت بالا حتماً تجربه بالایی دارد و محصول نهایی با کیفیتی ارئه خواهد داد.

در خرید اینرنتی نیز به همین صورت است. ما باید به سایتهایی مراجعه کنیم که قدمت بالایی دارند و شناخته شده هستند.

بعنوان مثال امروزه بسیاری از خریدهای خود را از سایتهای شناخته شده مانند دیجی کالا ، زنبیل و اسنپ مارکت انجام می دهیم. ولی این سایتها اصلاً نصب ندارند و کالاهای نصبی مانند کرکره برقی را نمی فروشند و همچنین تجربه کافی در زمینه دربهای اتوماتیک ندارندکه بتوانند به ما مشاوره بدهند.

پس باید مراجعه کنیم به سایتها و شبکه های اجتماعی دیگر.

قیمت کرکره برقی مغازه

خرید کرکره برقی در اینترنت

در اینجا قصد داریم چند سایت که با جستجوی کلمه کرکره برقی در گوگل در صفحه ی اول دیده می شوند را مورد برسی قرار دهیم:

این وب سایتها مدت زیادی است که در صفحه ی اول دیده می شوند و در ادامه آنها را مورد بررسی قرای می دهیم.

اگر چه این وب سایتها در اینجا معرفی شده اند ولی توصیه می کنیم خود شما نیز قبل از خرید محصول تحقیقات لازم درباره آنها را بعمل آورید.

کرکره برقی دیده بان

این مجموعه نیز یکی دیگر از فروشندگان کرکره برقی می باشد. حوزه فعالیت دیده بان بسیار گسترده است و علاوه برانواع درب کرکره ای مانند کرکره مغازه و  کرکره برقی پارکینگ ، محصولاتی مانند درب اتوماتیک شیشه ای، دوربین مدار بسته ، جک درب پارکینگ و سایبان برقی و آرام بند نیز ارائه می دهد.

 

کرکره برقی ایران

این مجموعه چند سالی است که در حوزه فروش و نصب کرکره برقی ، درب اتوماتیک شیشه ای و سایبان برقی فعالیت می کند. یکی از حوزه های اصلی فروش محصولات ایپاکو کرکره برقی آلومینوم می باشد.

 

کرکره برقی پارس

این مجموعه بصورت تخصصی به فروش کرکره برقی ، قفل ریموت و آرام بند درب می پردازد. البته جدیدا” فروش پنجره دوجداره نیز به سبد محصولات این فروشگاه اضافه شده است.

 

کرکره برقی الکترو حفاظ

این مجموعه علاوه بر کرکره برقی در زمین فروش دوربین مدار بسته ، دزدگیر ،گیت فروشگاهی و انواع درب اتوماتیک پارکینگ فعال است.

 

کرکره برقی zpgmc

این فروشگاه شهرت خوبی در زمینه تولید و فروش کرکره برقی دارد. این وب سایت با دیگر فروشگاه ها یک تفاوت اصلی دارد و آن هم این است که به صورت تخصصی کرکره برقی تولید و به فروش می رساند و محصولی بجر کرکره در آن بیدا نخواهید کرد.

 

 

از کجا بدانم سایت مورد نظر معتبر است؟

معمولا” بهترین گزینه خرید از سایت است و خرید از سایت بهتر از خرید از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، واتساپ و یا پلتفرم های درج آگهی مانند دیوار است.

چون در شبکه های اجتماعی و یا پلتفرم های آگهی و نیازمندی مانند دیوار و شیپور فروشنده می توان در همان روز اول فعایت خود آگهی درج نماید و با پرداخت هزینه آگهی ویژه و… نمایش آگهی خود را در بالاترین جایگاه و رتبه نخست آگهی ها قرار دهد و شما متوجه قدیمی بودن این کسب و کار نمی شوید.

ولی در جستجوی وب سایت در گوگل ، سایتهایی در صفحه ی اول گوگل دیده می شوند نمی توانند یک شبه شکل گرفته باشند و معمولاً مدتها زمان برده استتا سایت به این جایگاه در جستجوی گوگل دست پیدا کرده است. پس حتما این کسب کار دارای قدمت است.

فقظ نکته ای که باید به آن توجه نمایی این است که اگر در کنار نام سایت گوگل نوشته بود “آگهی” یا “تبلیغ” یا “ad” و امثال آن ، بدانید این سایت به گوگل هزینه تبلیغات پرداخته است تا در بالای نتایج دیده شود و نمی شود خیلی به قدمت آن پی برد. ولی به قدمت مابقی وب سایتهای صفحه اول خوشبین باشید.

نکته دیگر معمولا” با توجه به سبک کار و نحوه صحبت کردن و فرمت و قالب پیشفاکتور ارسالی ، می توانیدمتوجه شوید که تا چه حد در کار خودشان حرفه ای هستند.

نکته دیگر این است که سایتهایی که در صفحه اول و در رنکهای بالای گوگل هستند معمولا” درآمد مناسبی دارند و به ندرت دیده می شود با رفتار غیر حرفه ای حسن شهرت خود را خدشه دار نمایند و می توانید با خیال راحت از آنها خرید نمایید.