نایب رییس شورای شهر تهران: چمران سکته نکرده است

نایب رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد: مهدی چمران هفته آینده در صحن شورا حضور می‌یابد و به شایعات مربوطه به بیماری خود پایان می‌دهد.

فارس نوشت: نایب رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد: مهدی چمران هفته آینده در صحن شورا حضور می‌یابد و به شایعات مربوطه به بیماری خود پایان می‌دهد.

پرویز  سروری نایب رئیس شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر اظهار داشت: تلاش کرده‌ایم که با رعایت پروتکل‌ها شاهد حضور خبرنگاران و نماینده‌های مردم در صحن شورا باشیم و بر همین اساس اهالی رسانه به صورت چرخشی در جمع نمایندگان حضور خواهند داشت.

وی افزود: خبر خوشی دارم و اینکه هفته آینده شاهد حضور مهدی چمران در صحن شورا خواهیم بود و ایشان با آمدن به شورا به شایعات بداخلاقانه که متأسفانه این روزها در کشور زیاد شده و حساب و کتاب هم ندارد پایان می‌دهند.
نایب رئیس شورای شهر با اشاره به اینکه موضوع سکته ایشان صحت ندارد گفت: مهدی چمران با حضور در هفته آینده در صحن به این موضوعات پاسخ خواهند داد اکنون تصمیم کار پزشکی حضور ایشان در منزل و رعایت حداکثری الزامات جهت حفظ سلامتی‌شان بوده است.

سروری گفت: آرزوی صحت و سلامتی برای مهدی چمران داریم و مشتاقانه منتظر حضور ایشان در صحن هستیم و ان‌شاءالله با مدیریت ایشان کارها به جلو خواهد رفت.