نعمتی دو بازی پرسپولیس را از دست داد

سیامک نعمتی هافبک ملی پوش این تیم به بازی با مس رفسنجان و گل گهر سیرجان نخواهد رسید.

سیامک نعمتی که در دیدارهای تیم ملی در بحرین به میدان نرفته بود در بازی سوپرجام برابر تراکتور در ترکیب اصلی قرار نگرفت.

این بازیکن ملی پوش در دقیقه ۸۸ به جای ترابی به زمین آمد و ۶ دقیقه بعد در حالی که برای تصاحب توپ در میانه میدان تلاش می‌کرد، با بازیکن تراکتور برخورد داشت و از ناحیه دست مصدوم شد. ابتدا به نظر رسید که کتف نعمتی دچار مشکل شده اما حضور او با دست بسته در جشن قهرمانی، واقعیت آسیب دیدگی اش را به معرض نمایش گذاشت.

ستاره شماره ۸۸ پرسپولیس که از این مصدومیت ناراحت به نظر می‌رسید، با پیراهنی متفاوت نسبت به دیگر بازیکنان در آخرین دقایق جشن قهرمانی حضور یافت و در حالی که تمایل چندانی به بالا بردن جام قهرمانی و شرکت در جشن نداشت، خود را در محاصره هم تیمی هایی دید که تصمیم به خلق فریم هایی جالب گرفته بودند.

کریم باقری، محمدحسین کنعانی زادگان و دیگران به سرعت جام را به او رساندند و در شرایطی که نعمتی امکان برداشتن دو دستی کاپ را نداشت، هم تیمی ها، مثل یک تاج آن را روی سرش گذاشند تا در هشتمین قهرمانی وی با پرسپولیس، عجیب ترین تصاویر نیز به ثبت برسد.

در ارتباط با وضعیت سیامک نعمتی خبر می رسد مصدومیت این بازیکن از ناحیه کتف نیازی به عمل جراحی ندارد. او باید دوباره استراحت کند تا مفصل کپسولی شانه اش جوش بخورد.

برهمین اساس این بازیکن ملی پوش نمی تواند در دو دیدار بعدی پرسپولیس برابر مس رفسنجان (جمعه ۴ تیرماه جاری) و گل گهر سیرجان (چهارشنبه ۹ تیرماه جاری) تیمش را همراهی کند.

سیامک نعمتی به دیدار هفته ۲۶ پرسپولیس برابر فولاد خوزستان در اهواز (۱۴ تیرماه جاری) می رسد که البته بازی کردن او پس از دو هفته غیبت آن هم درترکیب اصلی کمی سخت و دشوار به نظر می رسد.