پیش بینی نتیجه جنگ نظامی اسرائیل با ایران از سوی یک نماینده مجلس

نماینده تبریز در مجلس گفت: رژیم صهیونیستی می‌داند که وسعت آن یکصدم ایران است و اگر جنگی بین جمهوری اسلامی و آنها رخ دهد قطعا آنها مورد آماج حمله نظامی قرار خواهند گرفت و در نهایت متلاشی شده و شخم زده خواهند شد.

فارس نوشت: نماینده تبریز در مجلس گفت: رژیم صهیونیستی می‌داند که وسعت آن یکصدم ایران است و اگر جنگی بین جمهوری اسلامی و آنها رخ دهد قطعا آنها مورد آماج حمله نظامی قرار خواهند گرفت و در نهایت متلاشی شده و شخم زده خواهند شد.

احمد علیرضابیگی نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تهدیدات اخیر صهیونیست‌ها مبنی بر حمله نظامی به ایران اظهار داشت: رژیم صهیونیستی می‌داند که وسعت آن یکصدم ایران است و اگر جنگی بین جمهوری اسلامی و آنها رخ دهد قطعا آنها مورد آماج حمله نظامی قرار خواهند گرفت و در نهایت متلاشی شده و شخم زده خواهند شد.

وی افزود: جمهوری اسلامی به مانند ارتش‌های عربی نیست که در رویارویی شکست بخورد ضمن اینکه رژیم اشغالگر قدس در جنگ ۳۳ روزه حملات قاطعانه‌ای از سوی گروه‌های نیابتی وابسته به جمهوری اسلامی را تجربه کرده است که اگر بخواهد با جمهوری اسلامی دست به یقه شود حساب کار مشخص است.

نماینده تبریز در مجلس افزود: تهدیدات و اظهارات صهیونیست‌ها علیه ایران طبل تو خالی است و ترسوها چنین ادعاهایی را مطرح می‌کنند، قطعا رژیم صهیونیستی نمی‌تواند در چنین رویارویی ورود کند و حتی بزرگ‌تر از آنها یعنی آمریکا هم چنین توانی را ندارند.