چرا باید طلاق توافقی اینقدر سریع باشد؟

در این مقاله میخواهیم راجب طلاق توافقی صحبت کنیم که طلاق توافقی چیست و چرا باید طلاق توافقی اینقدر سریع انجام داده شود؟

در این مقاله میخواهیم راجب طلاق توافقی صحبت کنیم که طلاق توافقی چیست و چرا باید طلاق توافقی اینقدر سریع انجام داده شود؟ چرا در طلاق توافقی باید در کمترین زمان انجام شود بدون اینکه مشاوره ای برود و جلوی اینگونه طلاق ها باید گرفته شود. حال میخواهیم بپردازیم که طلاق توافقی چگونه انجام می شود و چگونه می شود جلوی طلاق توافقی را گرفت؟

در ادامه به صورت کامل در مورد طلاق توافقی مدارک مورد نیاز آن و نحوه آن صحبت می کنیم.

طلاق توافقی

برخی موسسات وجود دارند که به صورت هزینه طلاق توافقی را در کمترین زمان ممکن انجام می دهند که این افراد با توجه به اینکه توانایی بالایی در انجام امور طلاق توافقی دارند با کمترین زمان قادر هستید بدون مشاوره رفتن کار طلاق خود را انجام دهید.

مداراک لازم برای طلاق توافقی :

مدارک لازم برای طلاق توافقی، برای انجام و ثبت آن در دفاتر رسمی طلاق و صدورطلاقنامه باید ابتدا از طریق دادگاه نسبت به دریافت گواهی عدم امکان سازش در دادگاه اقدام کرد. پس از آنکه زوجین  بر روی اصل طلاق ، مهریه ، نفقه ، اجرت المثل  و در صورت داشتن فرزند ، نسبت به حضانت فرزند توافق کردند، در خواست صدور گواهی عدم سازش را می دهند.

مدارکی که باید به پیوست دادخواست طلاق توافقی ، توسط خود فرد یا وکیل وی ارائه شود .

۱-اصل سند ازدواج ( در صورت فقدان اصل عقدنامه ، رونوشت آن از دفترخانه محل انعقاد عقد نکاح )

۲-اصل شناسنامه ی زوجین و کپی کارت ملی زن و مرد .

۳- صورتجلسه ی توافق مبنی بر نحوه ی پرداخت یا بذل مهریه ، نفقه و تعیین تکلیف حضانت فرزند مشترک .

۴- نظر واحد مشاوره خانواده در دادگاه

۵- امضای وکالت نامه ی محضری طلاق توسط زوجین ( در صورت اعطای وکالت در طلاق )

۶- گواهی عدم بارداری زوجه

در صورتی که کار طلاق توافقی خود را به وکیل های گروه وکلای مهرآیین بسپارید، می توانید در سریع ترین زمان ( دو الی سه  روز کاری ) و بدون حضور زوجین این کار را انجام دهید. گروه وکلای مهرآیین با توجه به اینکه دارای سابقه طولانی در انجام طلاق توافقی https://mehrie-talagh.com/ سابقه طولانی دارد. شما می توانید براحتی و در کمترین زمان با گروه وکلای مهرآیین طلاق توافقی خود را در کمترین زمان ممکن بگیرید.