چند جمله کوتاه با رییس جمهور منتخب ، دکتر سید ابراهیم رییسی 

ایران خسته و افسرده وناامید ، چشم انتظار شروع دولت شماست .

طاهره قیومی
سلام و احترام
ایران خسته و افسرده وناامید ، چشم انتظار شروع دولت شماست .
۱_ درد سیستان و بلوچستان و خوزستان ، به مغز استخوان همه مردم ایران نفوذ کرده ، پاشنه وربکشید ،ضرب الاجل ، اقدام عمل کنید عاجزانه

۲_تیم رسانه ای شما ، پیش از معاون اول و وزرا شما باید انتخاب شود ،تا با اطلاع رسانی به موقع و گزارش عملکرد روزانه شما ، امید به دل ها برگردد ، یادمان باشد آبان ۹۸محصول بی تدبیری دولت در حوزه اطلاع رسانی بود …

۳_ چهل و سه سال از انقلاب میگذرد و تجربه محدود از توان مدیریتی زنان ، نشان داده ، زنان با دانش و تجربه در همه حوزه ها ، کارنامه موفق و قابل دفاعی داشته اند ،امید است دولت شما ، دولت فراجنسیتی باشد.

۳_قتصاد و جوانان و سیاست خارجه بی شک الویت اقدام و عمل است ، اما وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، میتواند پاشنه آشیل سیاست داخلی و خارجی کشور باشد ، چون دو طیف اصحاب رسانه و مطبوعات و فرهنگ و هنر و سینما ، سربازان جنگ نرم رسانه ای هستن و امروز جنگ ، جنگ رسانه ایست!

۴_همواره نشست های تخصصی را با جامعه نخبگانی در همه رشته از همه استانها برگزار کنید ، انچه از پایتخت به گوش میرسد ، صدای همه مردم ایران نیست.

و در اخر ، اگر به نظر قطعی درباره گزینه های اصلح رسیده اید با تدبیر و کارشناسی ، تکلیف کنید ، مسولیت را بپذیرند و تعارفات را کنار بگذارند . ایران امروز مرد میدان میخواهد نه تشنه قدرت !