چگونه در اینستاگرام مشهور شویم؟

هنگامی‌که اینستاگرام سال‌های اولیه خود را پیش رو داشت را یادمان نرفته است. یک پلتفرم ساده اکثراً از مهمانی ها و خوش‌گذرانی های خودشان در آن عکس و فیلم می‌گذاشتند. اما چند سالی گذشت و اینستاگرام به‌طور کل تغییر کرد. پیج های فروشگاهی، بلاگری و اینفلوئنسری وارد این شبکه اجتماعی شدند.

هنگامی‌که اینستاگرام سال‌های اولیه خود را پیش رو داشت را یادمان نرفته است. یک پلتفرم ساده اکثراً از مهمانی ها و خوش‌گذرانی های خودشان در آن عکس و فیلم می‌گذاشتند. اما چند سالی گذشت و اینستاگرام به‌طور کل تغییر کرد. پیج های فروشگاهی، بلاگری و اینفلوئنسری وارد این شبکه اجتماعی شدند. پیج هایی که خلی سریع رشد کردن و اینستاگرام را نیز به فکر فروبردند. فکری که باعث شد کلی امکانات جدید به آن اضافه کند  و هوش مصنوعی خودش را نیز به طور کل تغییر دهد. دراین‌بین خیلی از افراد  هستند که همواره این سؤال را می‌پرسند که چگونه در اینستاگرام مشهور شویم؟

سؤالی که اگر جواب آن به‌طور کامل داده شود می‌تواند زندگی خیلی از افراد را تغییر دهد. زیرا اینستاگرام پول‌سازترین بستر آنلاین در کل دنیاست و بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال در آن حضور دارند. در ایران نیز بیش از ۲۰ میلیون نفر در آن حضور دارند که عدد قابل‌توجهی است. اما باید دقت کنید که از این آمار همه‌ی افراد کسب در آمد نمی‌کنند. بلکه اکثر افراد کاری می‌کنند تا بقیه کسب درآمد کنند. اگر شما از آن دسته افرادی نیستند که نمی‌خواهید برای بقیه کسب درآمد کنید و دوست دارید خودتان در سرچ اینستاگرام اول باشید، تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

چرا اینستاگرام برای معروفیت مهم است؟

اگر سری به قیمت تبلیغات در اینستاگرام بزنید که وبسایت دلتا فالوور در این زمینه مقاله‌ای نیز نوشته است، با عددهای بزرگ و زیادی مواجه می‌شوید که شمارا حتماً به فکر فرو می‌برد. شما می‌دانستید که پیج هایی که بالای ۵۰ کا فالوور دارند، درآمدی بیش از ۴۰ میلیون تومان در ماه دارند؟ درآمدی که شاید یک دهم آن نیز برای خیلی از افراد آرزو باشد. اما باید بدانید این درآمدها هست. فقط شما کافی است خودتان یا پیجتان را در instagram معروف کنید. اما چگونه؟ چگونه در اینستاگرام موفق و حرفه‌ای شویم تا بتوانیم پول پارو کنیم؟

کارها و پیج های مختلفی را در اینستاگرام شما مشاهده می‌کنید که شاید اصلاً فالوور فیک داشته باشند اما با افزایش لایک اینستاگرام توانسته‌اند در هشتگ ها و اکسپلورر دیده شوند و درنتیجه، مشهور شوند. اما این اهمیت زمانی نمود پیدا می‌کند که شما می‌توانید حتی با فروش لواشک هم به درآمدها عالی برسید. فقط کافی است مواردی که در ادامه به شما می‌گوییم را موبه‌مو اجرا کنید.

در چه کارهایی می توان در اینستاگرام مشهور شد؟

شما اگر هر ایده و طرحی داشته باشید می‌توانید به‌راحتی مشهور شوید. اما یک سری کارها هستند که زودبازده هستند. یعنی رشد آنها نسبت به بقیه ایده‌ها سریع‌تر است. زیرا برای بقیه ایده‌ها شما شاید هزینه‌های هنگفتی را انجام دهید. اما با طرح‌هایی که در زیر برای شما آورده‌ایم حتی می‌توانید با خریدن فالوور اینستاگرام ارزان، این امر را تداعی کنید. اما دقت کنید که مستلزم همه‌ی این ایده‌ها تخصص داشتن شما در آنهاست که باکمی گشت‌وگذار در اینترنت و سایت‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، می‌توانید آنها را یاد بگیرید. اما این ایده‌های زودبازده چه هستند؟

 1. بلاگری در هر زمینه
 2. اینفلوئنسری در هر زمینه
 3. ساخت محتوای طنز
 4. عینک فروشی
 5. فروش طلا و جواهر
 6. فروش لباس زنانه
 7. فروش لباس مردانه
 8. فروش لواشک
 9. فروش خودرو
 10. فروش لوازم تکنولوژی
 11. و…..

اما چه کنیم که بتوانیم از این ۱۰ ایده کسب درآمد کنیم یا پیج هایمان را از طریق آن معروف کنیم؟

 1. تبلیغات گسترده

در این چند وقت اخیر قیمت تبلیغات در اینستاگرام به‌شدت افزایش داشته است. به‌طوری‌که در مقاله‌ای که در بالاتر به آن اشاره کردیم و در سایت دلتا فالوور وجود داشت، پیج های بالای ۱۰۰ کا تبلیغات خود را ۲ برابر کرده‌اند. اما جای نگرانی ندارد. شما با هزینه‌ای که برای تبلیغ می‌کنید، می‌توانید از بازدهی که دریافت می‌کنید، مبالغ خوبی را به‌دست آورید. پس از تبلیغ کردن به‌هیچ‌عنوان نترسید و مطمئن باشید که بازگشت سرمایه در آن بسیار زیاد است.

 1. حاشیه سازی

مورد بعدی که وبسایت های زیادی به آن اشاره‌کرده‌اند و شاید شما هم با آن روبه‌رو شده باشید، حاشیه‌سازی است. شما با این کار می‌توانید خیلی سریع خود را رسانه‌ای کنید و در جامعه جا باز کنید. نفراتی همچون داوود. ه، ساشا. س و دنیا. ج ازجمله کسانی هستند که توانستند با این کار هم معروف شوند و هم میلیاردر. اما نکته‌ای که وجود دارد درست اجرا کردن حاشیه است. شما نباید حاشیه‌سازی انجام دهید که برای خودتان یا برندتان بد تمام شود. حاشیه‌سازی برخی اوقات خوب است. در صنعت خود بگردید و ببینید که چه چیزی حاشیه زیادی را برای شما به وجود می‌آورد آن را انجام دهید. حتی مقایسه دو محصول نیز می‌تواند حاشیه بسازد. مثلاً اگر صنف شما خودرو است، مقایسه بنز و بی ام و می‌تواند حواشی خوبی را برای شما به‌دست آورد.

 1. تولید محتوا

مستلزم همه‌ی کارهایی که در بالاتر به آنها اشاره کردیم، تولید محتواست. تولید محتوایی که باعث می‌شود تا شما بتوانید در اکسپلورر دیده شوید و لایک های خوبی را نیز دریافت کنید. تولید محتوا از شما یک متخصص، یک معشوق و یک رفیق برای فالوورها می‌سازد. شما وقتی برای پیجتان تولید محتوا انجام می‌دهید، یعنی به فالوورهایتان ارزش قائل هستید. پس حق شماست که در دل آنها جا باز کنید و از طریق آنها نیز مشهور شوید. فقط دقت کنید که تولید محتوای شما باید روزانه و سر یک ساعت مشخص باشد. اینگونه هرروز در جلوی چشمان مخاطبین هستید و روند معروفیت در اینستاگرام را برای خود تسریع می‌کنید.

در پایان

برای اینکه معروف شویم لازم است تاکمی هم‌دست در جیبان خود کنیم و برای پیج خودمان خرج کنیم. اگر بدانید که اینستاگرام برای شما یک موتور پولساز است، شاید برای آن اندازه‌ی یک کارخانه بنز هم خرج کنید. چون هرچه خرج کنید برای شما بازگشت سرمایه خواهد داشت. مثلاً برای بالا بردن فالوور علاوه بر تولید محتوا و تبلیغات بهتر است سایت‌های خوب در این زمینه مانند دلتا فالوور کمک بگیرید. یادتان نرود که همیشه سعی کنید در اینستاگرام پیجی فعال داشته باشید تا بتوانید در دل مخاطبین جا بازکنید.

امیدوارم از خواند این مقاله لذت برده باشید و اگر سؤالی در این زمینه بود می‌توانید در قسمت کامنت ها از ما بپرسید.