کالج حسابداری؛ مسیری متفاوت در آموزش حسابداری

امروزه واحد مالی هر کسب و کار به عنوان قلب تپنده هر کسب و کار به خدمت گرفته می شود. از تمامی استارتاپ ها و فعالان صنایع کوچک گرفته تا شرکت های بزرگ تولیدی و صنعتی از نقش پررنگ این واحد در مجموعه خود آگاه هستند.

امروزه واحد مالی هر کسب و کار به عنوان قلب تپنده هر کسب و کار به خدمت گرفته می شود. از تمامی استارتاپ ها و فعالان صنایع کوچک گرفته تا شرکت های بزرگ تولیدی و صنعتی از نقش پررنگ این واحد در مجموعه خود آگاه هستند.

از سویی دیگر همواره نیاز به حضور افرادی متخصص و توانمند در واحد مالی و حسابداری از دغدغه های هر مدیر و کسب و کار به شمار می آید. نیرویی کارآزموده که بتواند علاوه بر آموخته های تئوری حسابداری در دانشگاه در سایر فعالیت های مرتبط مانند بیمه، مالیات، قانون کار و … کمک رسان مجموعه باشد.

کالج حسابداری

چرا یادگیری حسابداری حیاتی تر از گذشته است؟

اصلاحات مکرر قوانین مالیاتی و تعدد بخشنامه های صادر شده از سوی سازمان امور مالیاتی کشور، اهمیت آموزش های تخصصی و به روز را دوچندان نموده و بعضاً شاهد ورود ضرر و زیان های زیادی به کسب و کارها از باب جهل به قانون در این حوزه هستیم.

سازمان تأمین اجتماعی نیز در این میان، گوی سبقت را از سازمان امور مالیاتی ربوده و با پیچیدگی های خاص قوانین و مقررات خود، کسب و کارها را دچار معضلات زیادی نموده است.

در این میان واحد مالی یک کسب و کار چنانچه آموزش های صحیح و کاربردی متناسب با محیط های واقعی کسب و کار را ندیده باشد، احتمالاً با مشکلات زیادی مواجه می شود.

علاوه بر آن حسابداران عزیز ما علاوه بر مهارت های تخصصی، به مهارت های فردی نیز نیاز دارند تا بتوانند در جایگاه شغلی خود ارتقاء یافته و به درآمدزایی بیشتری نیز داشته باشند. منابع آموزشی زیادی در سطح اینترنت موجود است. در دورانی که کرونا همه چیز را آنلاین کرده است، آموزش حسابداری از طریق دوره‌های آنلاین بیشتر از پیش با استقبال روبرو شده است. اما چگونه می‌توانیم به آموزش‌های کاربردی (و نه فقط تئوری) دست پیدا کنیم؟ پاسخ این سوال را در بخش بعد مطالعه کنید.

تدریس حسابداری

آموزش حسابداری با کالج حسابداری

مؤسسه آوای رسای علم و دانش با تجربه ۱۰ ساله در صنعت حسابداری کشور، اقدام به راه اندازی کالج حسابداری نموده است. پیش از این این موسسه با ارائه‌ی وبسایت آقای مالیات و آموزش‌های متنوع و اکثرا رایگان در حوزه مالیات، تحولی در زمینه آموزش مالیات را به مخاطبین ارائه کرده است. این مرکز با پشتوانه تیمی متخصص از فعالان حوزه مالی بستری را فراهم کرده است تا علاقمندان بتوانند علاوه بر دریافت آموزش های کاربردی مختلف ویژه بازار کار حسابداری و سایر رشته های مرتبط این صنعت سایر مهارت های فردی و رفتاری را نیز یاد بگیرند.

هدف از راه اندازی کالج حسابداری در درجه اول کارآفرینی در حوزه آموزش و استفاده از نیروهای جوان با سلایق متفاوت و بهره مندی از روش های نوین آموزشی است. این مجموعه قصد دارد تا تعلیمات مالی و حسابداری را با متد روز دنیا و برگرفته از روش های نوین آموزشی به نسل جدید دانشجویان ارائه نماید.

برگزاری دوره های آموزش تخصصی و کارگاه های عملی، تربیت نیروی کار متخصص و معرفی به بازار کار، ارائه آموزش های کاربردی با بهره مندی از مدل های کوچینگ و منتورینگ، پوشش تمامی حوزه های آموزشی مرتبط با فعالیت های یک حسابدار و شبیه سازی فعالیت های عملی مانند مراحل دفاع از پرونده ها در هیئت های حل اختلاف از دیگر اهداف راه اندازی کالج حسابداری می باشد.

مدرس حسابداری

چشم اندازی که موسسه آوای رسای علم و دانش به عنوان مالک حقوقی برند کالج حسابداری برای آن ترسیم کرده است، تبدیل شدن این مجموعه به مرجع رسمی آموزش تخصصی برای حسابداران در سراسر کشور می باشد.

امید است تا با بهره مندی از دانش متخصصان این حوزه و استفاده از الگوهای به روز و مدرن آموزشی؛ کالج حسابداری بتواند تا گامی بزرگ در صنعت مالی و حسابداری کشور برداشته باشد.

اگر به دنبال آموزش حسابداری، آموزش مالیات، آموزش بیمه و یا سایر آموزش‌های مرتبط با صنعت حسابداری هستید، پیشنهاد می‌کنیم همین امروز وارد کالج حسابداری (https://hesabdari.ac/) شوید و از آخرین دوره‌ها با خبر شوید.