کیت بلانشت نقش اصلی فیلمی تازه را پذیرفت

تاد فیلد پس از مدت‌ها دوباره پشت دوربین قرار می‌گیرد و این بار کیت بلانشت بازیگر اصلی فیلم او خواهد بود.

مهر نوشت: تاد فیلد پس از مدت‌ها دوباره پشت دوربین قرار می‌گیرد و این بار کیت بلانشت بازیگر اصلی فیلم او خواهد بود.

تاد فیلد، کارگردان «در اتاق خواب» و «بچه‌های کوچک» پس از ۱۵ سال با فیلم «تار» (TAR) به عرصه کارگردانی برمی‌گردد و این بار کیت بلانشت بازیگر برنده اسکار، نقش اصلی فیلم او را ایفا می‌کند.

طبق اعلام ورایتی، فیلد علاوه بر کارگردانی، فیلمنامه این اثر را نیز خود نوشته است. جزییاتی از این فیلم ارائه نشده است اما گفته می‌شود فیلمبرداری در پاییز امسال شروع خواهد شد.

فیلد از سال ۲۰۰۶ که «بچه‌های کوچک» را ساخت فیلم دیگری نساخت، هر چند نام او در ارتباط با چند پروژه ساخته نشده اعلام شد که شامل «اعتقاد به خشونت» با بازی دنیل کریگ و «آخرین زندانی جنگ آمریکا» اقتباسی از مقاله مایکل هستینگ می‌شد.

این کارگردان که در اولین فیلمش «در اتاق خواب» به رودرو شدن والدین با مرگ فرزندشان در یک حادثه پرداخت و پس از آن با فیلم «بچه‌های کوچک» توجه منتقدان را جلب کرد، نامزدی اسکار برای فیلمنامه را در کارنامه دارد.

او در عین حال به عنوان بازیگر هم شناخته شده است و از جمله فیلم‌هایی که در آن نقش داشته است، می‌توان به «چشمان کاملاً بسته» و «فراموش نشدنی» اشاره کرد.

کیت بلانشت که سالی پرکار را پشت سر گذاشت، به زودی با فیلم «کوچه کابوس» گی‌یرمو دل تورو دیده می‌شود. او همچنین بازیگر «سرزمین‌های مرزی» خواهد بود که اقتباسی از بازی‌ای ویدئویی به همین نام ساخته الی راث است.