یگان ویژه، مانع از تجمع هواداران استقلال شد/عکس

هواداران استقلال که قصد داشتند در اعتراض به سیاست های مدیران باشگاه تجمعی را برگزار کنند، با دخالت پلیس و یگان ویژه، پراکنده شدند.

پس از اتفاقات رخ داده طی چند روز گذشته در باشگاه استقلال و مشکلات مالی این تیم که با واکنش فرهاد مجیدی سرمربی آبی پوشان نیز همراه شد، طرفداران این باشگاه طی فراخوانی در فضای مجازی قصد برپایی تجمعی مقابل دفتر باشگاه داشتند که با دخالت پلیس و یگان ویژه، این اتفاق رخ نداد.

از صبح امروز بیش از ۵۰ نفر از هواداران استقلال در کوچه دفتر این باشگاه دست به تجمع زدند ولی پس از دقایقی، تعداد زیادی از نیروهای پلیس و یگان ویژه در این محل حضور یافته و طرفداران استقلال را متفرق کردند.

پس از متفرق شدن طرفداران استقلال، آنها راهی پارک رویال در نزدیکی ها دفتر باشگاه شدند. جایی که به رستوران علیرضا منصوریان نزدیک است و یگان ویژه با تعداد زیادی از نیروهای خود مقابل ساختمان باشگاه حضور پیدا کردند تا مانع از شکل گیری تجمعات شوند.

حضور پرتعداد یگان ویژه با تعداد زیادی از ماموران موتور سوار و حضور چند دستگاه ون و خودروهای نیروی انتظامی در کوچه دفتر باشگاه استقلال قابل توجه بود که این مسئله منجر به متفرق شدن هواداران استقلال و جلوگیری از تجمعات آنان گردید.

پس از اختلافات میان اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال، جلسه ای در ساختمان وزارت ورزش برگزار شد و مقرر گردید احمد مددی به فعالیت های خود ادامه دهد.

شب گذشته نیز فرهاد مجیدی با انتشار یک استوری ضمن اینکه از هواداران استقلال درخواست کرد از برپایی تجمع مقابل ساختمان باشگاه خودداری کنند، از قول هایی مبنی بر حل شدن مشکلات این تیم خبر داد.

یگان ویژه، مانع از تجمع هواداران استقلال شد/عکس